GRA MIEJSKA "BAJKI W SŁOIKACH"

Dnia 12 maja 2017 roku odbyła się  gra miejska "Bajki w słoikach" zorganizowana przez Oddział Dziecięco-Młodzieżowy Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej  w Lwówku Śląskim.

Naszą szkołę reprezentowały trzy drużyny-dwie z klasy II c pod opieką Marzeny Markulak i pani Mai Znamirowskiej oraz klasy IV-VI pod opieką pani Bogusławy Piechurskiej. Gra polegała na odnalezieniu punktów kontrolnych, odwiedzeniu ich, zebraniu gadżetów dotyczących bajek i pieczątek. Uczestnicy przemierzali nasze miasto we wszystkich kierunkach, wszyscy chcieli jak najlepiej wykonać swoje zadanie, robiąc spore zamieszanie na ulicach miasta.

Drużyna "Super Siódemka – lwóweccy podróżnicy" w składzie: Laura Dąbek,Gabriela Kurkowiak,Mateusz Gruszka, Fabian Rotkiewicz,Amelia Sabada, Zuzanna Sikacka, Łukasz Żurek zajęła II miejsce w podchodach. Była fajna zabawa, trzeba było wykazać się sporą wiedzą książkową, kondycją fizyczną i wytrzymałością, ale uczestnicy poradzili sobie doskonale. Piątkowe popołudnie minęło bardzo szybko na zdrowej rywalizacji i  zmaganiach drużyn.

Bardzo dziękujemy naszemu  przewodnikowi panu Krzysztofowi Gruszka za wspaniałe poprowadzenie drużyny  oraz pani Barbarze Dąbek za wierne kibicowanie i wytrzymałość.

Marzena Markulak