LEKCJA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W KLASIE III C

Dnia 17 października 2017 roku przeprowadziliśmy wywiad z główną księgową panią Krystyną Iskierską.

Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy na temat jej pracy.

Pani Krystyna dba o finanse naszej szkoły. Bardzo lubi swoją pracę. W zawodzie pracuje 40 lat, a w naszej szkole 12 lat. Wytłumaczyła i uświadomiła dzieciom dlaczego ważna i pomocna w codziennym życiu jest matematyka.

W dzisiejszych czasach w pracy przy liczeniu pomaga jej specjalny program komputerowy. Dawniej pomocne było liczydło.

Na zakończenie zadaliśmy jej pytanie: - Jeżeli wróżka zaproponowałaby pani nową pracę, to kim chciałby pani być? Odpowiedziała nam bez wahania: - Oczywiście księgową.

Dziękujemy pani Krystynie Iskierskiej za udzielenie wywiadu i życzymy dalszej owocnej pracy.

Marzena Markulak