II LWÓWECKA GALA BOKSU ,, KLUB BOX LWÓWEK ŚLĄSKI’’

26 listopada 2017 r. w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Lwówku Śląskim zgromadziło się grono sympatyków boksu. Była to II Lwówecka Gala Boksu zorganizowana przez,, Klub BOX Lwówek Śląski’’ pod patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Lwówek Śląski. Galę udało się przygotować dzięki pomocy Powiatu Lwóweckiego oraz Burmistrza Gminy i Miasta Lwówek Śląski. Halę sportową na czas gali udostępnił Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Lwówku Śląskim Pan Krzysztof Bieliński.

Na galę zostali zaproszeni Pan Zbigniew Grześków -Wicestarosta Lwówecki , Pani Burmistrz Mariola Szczęsna, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Lwówku Śląskim Krzysztof Bieliński, Robert Mikłaszewski- ratownik medyczny, Tomasz Kubis – Klub BOX Lwówek Śląski oraz Ryszard Tomczyk polski bokser, mistrz Europy i olimpijczyk.

Zaproszone kluby :

1. Top – Bolesławiec – Ryszard i Tomasz
  2. Bojan Boks Lubań – Wiesław Bojanowski, Kazimierz Rzeszuto
  3. Bombardier Wrocław – Piotr Szypulski;
  4. Kaczor Wrocław – Rafał Kaczor;
  5. Champion Chojnów – Arek Lewandowski;
  6. Jaskinia Lwa Ziębice – Piotr Wilczewski;
  7. KS Polkowice – Patrycja Bednarek;
  8. DKB Dzierżoniów – Damian Szachniewicz;
  9. Żary – Łukasz Michalczewski;
  10. Gwardia Wrocław – Grzegorz Strugała;
  11. Polonia Świdnica – Mirosław Treczyński,
  12. Boks Oława – Aleksander Stachin,
  13. BOX Lwówek Śląski – Edward Latarowski, Zygmunt Wieliczko, Tomasz Kubis.
  14. Imperium Boxing Wałbrzych – Krzysztof Sadłoń.

Swoją obecnością zaszczycili Galę znani już na polskim ringu  : Ryszard Tomczyk, Piotr Wilczewski, Rafał Kaczor oraz Mariusz Konieczyński Prezes TYMEX BOXING PROMOTION.

Nad zdrowiem uczestników czuwało jury medyczne: Remigiusz Wolak – lekarz, Paweł Szewczyk – ratownik i oczywiście nasz ratownik Robert Miklaszewski. Obecni też byli Mariusz Mazurek – członek komisji rewizyjnej PZB i Ryszard Makowski członek zarządu PZB.

Podczas Gali odbyła się akcja charytatywna prowadzona przez. Komitet Społeczny „Ciche Anioły’’ Cały dochód został przekazany na leczenie i rehabilitację Huberta Targońskiego. Informacje ze strony www.infolwowek24.pl