RODZICE – DZIECIOM: PRZEDSTAWIENIE „JASEŁKA NA STRYCHU”

Dnia 3 lutego 2018 roku na dzieci i Dziadków czekała miła niespodzianka. A wszystko to za sprawą inwencji twórczej rodziców i wychowawcy, którzy przygotowali przedstawienie „Jasełka na strychu”.

Dzieci i zgromadzeni goście z zapartym tchem i z niecierpliwością oczekiwali kolejnych postaci, które pojawiały się na scenie. Każda z postaci zagrana została wyjątkowo i oryginalnie. Doskonałą grę rodziców uzupełniły fantastycznie dobrane stroje i rekwizyty.

Kliknij poniżej i zobacz nagranie z przedstawienia.

Spektakl sprawił wszystkim widzom ogromną frajdę i radość. Po przedstawieniu Rodzice podzielili się z nami wrażeniami z przygotowań i występu. Próby do przedstawienia trwały miesiąc, odbywały się wieczorami. Czasami trudno było dopasować wszystkie terminy, ale się udało! Wysiłek wszystkich rodziców biorących udział w przedstawieniu został zrekompensowany uśmiechem dzieci i zgromadzonych gości i fantastyczną atmosferą.

Spektakle przygotowane przez rodziców to wielkie wydarzenie dla dzieci. Rodzice mogą też być dumni ze swoich dzieci, które również bardzo dobrze bawiły się podczas przedstawienia.

Dziękuję naszym Aktorom- Rodzicom, którzy skorzystali z zaproszenia do udziału w przedstawieniu teatralnym i poświęcili swój wolny czas na przygotowanie przedstawienia dla dzieci.

W przedstawieniu wystąpili:

Skrzynia- pani Marta Żurek

Fotel- Marzena Markulak

Wieszak- pani Maja Znamirowska

Pola- pani Ewelina Śledzińska- Kołodyńska

Max- pan Jacek Kaniuk

Lusi – pani Kamila Kostecka

Maryja – pani Julita Drabowicz

Józef – pan Robert Kurkowiak

Anioł i Gwiazda- pani Małgorzata Zabawa

Kacper – pani Agnieszka Bernardo

Melchior – pani Agnieszka Szpila

Baltazar – pani Anna Sabada

Pastuszek I – Klaudia Zabawa

Pastuszek II – Angelika Dąbrowska

Po wspaniałym występie rodziców również dzieci wcieliły się w aktorów.

ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Miłość dziadków jest wieczna, bezgraniczna a wnuki ją podsycają, aby nigdy nie wygasła. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Po programie artystycznym magicznej chwili nie było końca. Następnie wnuki obdarowywały swoich ukochanych dziadków upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. Osłodą tej pięknej uroczystości były domowe wypieki rodziców. Słodkie smaki w ustach były chwilą a rodzinna miłość i wspomnienia zostaną na zawsze.

Dziękuję wszystkim rodzicom za pomoc i zaangażowanie w przygotowanie klasowej uroczystości. Pani Małgorzacie Kulanicy za pomoc przy obsłudze sprzętu.

Marzena Markulak