„Wiosno, wiosno, ach to Ty !” - grupy przedszkolne

Tradycyjnie jak co roku w wiosennym korowodzie pełnym radości i śpiewu najmłodsze dzieci z naszej szkoły obchodziły Pierwszy Dzień Wiosny - pożegnanie Zimy.

Niosły barwne transparenty, Marzanny i kolorowe kwiaty. Głowy zdobiły barwne czapki i opaski. Buzie pomalowane były w kwiaty i wiosenne motyle.

Wygrywając na instrumentach perkusyjnych przeróżne dźwięki – skutecznie odstraszały zimę, która uciekła za góry i lasy. Dzieciaki miały bezpośredni kontakt z budzącą się do życia przyrodą. W przydomowych ogródkach obserwowały krokusy, hiacynty i przebiśniegi, a na leszczynach i wierzbach bazie. Cały korowód rozświetlało wiosenne słońce.

Nad bezpieczeństwem całej imprezy czuwały panie.

Więcej zdjęć: