FINAŁ STREFY JELENIOGÓRSKIEJ - CZWÓRBÓJ LA

Dnia 14 maja 2018 roku na stadionie lekkoatletycznym w Zgorzelcu rozegrany został Finał Strefy Jeleniogórskiej Dziewcząt i Chłopców w kategorii Igrzyska Dzieci Szkolnej. W zawodach wystartowały drużyny, które zwyciężyły swoje Powiaty uzyskując drużynowo największą ilość punktów.

Nasze drużyny wystartowały w składzie dziewczęta: Karolina Miszkurka, Paulina Wójtowicz, Emilia Różnicka, Eliza Kopeć, Magda Paplicka, Maria Skorzeńc, chłopcy: Bartosz Polarczyk, Kacper Borowski, Kacper Gałka, Igor Kyzioł, Dominik Suski, Marcel Kaczmarczyk.  Opiekunem drużyn była Magda Pawłowicz. Ostateczni dziewczęta zajęły II miejsce uzyskując 1124 pkt., a chłopcy III miejsce uzyskując 1011 pkt. Wyniki uzyskane w zawodach wystarczyły aby obie drużyny awansowały do ścisłego Finału Dolnośląskiego, który odbędzie się 22 maja br. na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Gratulacje i powodzenia na kolejnym etapie.

G. Połaczewski