LEKKOATLETYCZNE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - MISTRZOSTWA POWIATU

Dnia 15 maja 2018 roku od godzina 1200 na Stadionie Lekkoatletycznym  w Lwówku Śląskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego SZS Indywidualnych Igrzyskach Młodzieży  Szkolnej wśród dziewcząt i chłopców (klasy VII SP, II i III GIM). Organizatorem zawodów był PSZS w Lwówku Śląskim

Impreza sportowa finansowana ze środków dotacji Gminy i Miasta Lwówek Śląski oraz Powiatu Lwóweckiego. Do zawodów zgłosiło się większość szkół z naszego Powiatu, a młodzież rywalizowały w takich konkurencjach jak: bieg 100m, 300m, 600m, 1000m, 2000m, sztafeta 4x100m, sztafeta szwedzka, skok w dal, skok wzwyż, rzut oszczepem, pchnięcie kulą. Zawody sędziowali nauczyciele wychowania fizycznego ze szkół Powiatu Lwóweckiego. Serdeczne podziękowania dla nauczycieli za pomoc oraz gratulacje dla wszystkich startujących zawodniczek i zawodników.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

Dziewczęta

I miejsce                SP 1 Lwówek Śląski                                            108 pkt.

II miejsce               SP 2 Lwówek Śląski                                            70 pkt.

III miejsce              Gimnazjum Wleń                                                52 pkt.

IV miejsce             Gimnazjum Mirsk                                                 46 pkt.

V miejsce              SP 3 Lwówek Śląski                                            36 pkt.

VI miejsce             SP Pławna                                                            14 pkt.

VII miejsce            SP Giebułtów                                                       13 pkt.

VIII miejsce           Prywatne GIM Lwówek Śląski                           9 pkt.

IX miejsce             SP Gryfów Śląski                                                 9 pkt.

X miejsce              SP Ubocze                                                            7 pkt.

XI miejsce             GIM Gryfów Śląski                                              5 pkt.

XII miejsce            GIM Lubomierz                                                   5 pkt.

XIII miejsce           SP Rębiszów                                                        4 pkt.

Chłopcy

I miejsce                SP 1 Lwówek Śląski                                             166 pkt.

II miejsce               Gimnazjum Wleń                                                59 pkt.

III miejsce              SP 2 Lwówek Śląski                                            56 pkt.

IV miejsce             SP Gryfów Śląski                                                 34 pkt.

V miejsce              SP 3 Lwówek Śląski                                            32 pkt.

VI miejsce             Gimnazjum Lubomierz                                       20 pkt.

VII miejsce            Gimnazjum Gryfów Śląski                                  9 pkt.

VIII miejsce           Niep. GIM Lwówek Śląski                                  6 pkt.

IX miejsce             SP Rząsiny                                                            5 pkt.

X miejsce              SP Ubocze                                                            5 pkt.

XI miejsce             SP Giebułtów                                                       4 pkt.

XII miejsce            SP Pławna                                                            4 pkt.

G. Połaczewski