Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

NEONOWA NOC ŚWIETLICOWA (Kartka z pamiętnika uczestnika)

Ach cóż to była za noc!

Dnia 25 maja, w naszej szkole, odbyła się już kolejna Noc Świetlicowa.

Cała przygoda rozpoczęła się w piątek o 19:00, a skończyła w sobotę o 9:00. Zabawy było co niemiara. Na samym początku, wszyscy uczestnicy układali regulamin, który to, każdy z osobna musiał własnoręcznie podpisać. Kiedy już wszyscy poznali zasady, zaczęła się najlepsza przygoda. Szukanie i bieganie po terenie szkoły w celu odnalezienia ukrytego skarbu, przyniosło nam dzieciom wiele radości. Po grach i zabawach na orliku szkolnym, przyszedł czas na upieczenie pysznej kiełbaski i zjedzenie jej ze smakiem. Wstyd się przyznać, ale ja zjadłam dwie.

Około godziny 24:00, zaczęła się najlepsza zabawa, a mianowicie gra w podchody. Ile przy tym było radości, zabawy i śmiechu. Każdy z uczestników na pewno do dziś opowiada, o tym co się działo podczas gry.

Kiedy już emocje troszkę opadły, nadszedł czas na dyskotekę. Tańczyliśmy przy miłej muzyce i kolorowych światłach. Razem spędziliśmy cudowne chwile. Z utęsknieniem czekam na następny rok. Kończę mój wpis, a pamięcią nieraz wrócę do tego dnia.

 

Zobacz film:

https://photos.app.goo.gl/PGAoyujvw6y2h6Hh1

Więcej zdjęć:

https://photos.google.com/share/AF1QipOgKyFEfd1Nmmvyagb50jx_LsNm-p0dNG1Q76fmU1vU6_VExAQnZlhJSu9Vcg5zJg?key=TUdQbXVJUFM3LVlsWXVLT21ya2w3RThHX2Jnajd3

 

 

M. Markulak

L. Mikłaszewska

E. Siwka

A. Rusiecka

M. Kulanica

GaleriaPrzejdź do góry