FINAŁ DOLNOŚLĄSKI W LEKKIEJ ATLETYCE

Finał Dolnośląski Igrzysk Dzieci w Lekkiej Atletyce z medalami uczniów SP2 Lwówek Śląski :) Za nami udany start we Wrocławiu. Nasi medaliści to Lena Zimmer -III m w skoku wzwyż oraz Bartosz Polarczyk - srebrny medal -II m w biegu na 1000m. To co najbardziej cieszy, to fakt, że oboje są dopiero w V klasie i startowali z kolegami o rok starszymi.

W finale rzutu p.palantową na IV m ukończył zawody Kacper Borowski, na 6 miejscu uplasowała się Kasia Gelleta w pchnięciu kulą. Czekamy na pozostałe wyniki, wszystkim startującym zawodnikom (Marcel Kaczmarczyk 60 m, Dominik Suski 60 m, Maria Skorzeńc kula, Maja Kowalska kula, Eliza Kopeć 60 m/4x100 m, Karolina Miszkurka 300m/i sztafeta 4x100, Emilia Różnicka 4x100m, Lena Zimmer 4x100m gratulujemy udziału w zawodach i pięknej walki z najlepszymi zawodnikami na Dolnym Śląsku.

M. Pawłowicz