NIESAMOWITA WYCIECZKA KLASY III C i III D

W dniach 13,14,15 czerwca 2018  roku nasze klasy uczestniczyły w trzydniowej wycieczce do Beskid Śląskich- śladami Adama Małysza.

Czekał nas spory kawałek drogi, ale podróż minęła nam dobrze.

W pierwszym dniu czekała nas super niespodzianka w Chacie Kawuloka, w której braliśmy udział w warsztatach robienia masła z degustacją. Dzieci nie wiedziały, że masło robiono kiedyś ręcznie. Nocowaliśmy w Ośrodku "Halniak’’ w Istebnej.

W drugim dniu odbyła się wycieczka do Wisły. Obejrzeliśmy Galerię Trofeów Adama Małysza. Był również przejazd kolejką górską  na skocznię, z której był przepiękny i niesamowity widok. Mieliśmy również czas na zakup pamiątek. Potem odbyliśmy  udaną przejażdżkę bryczką z końmi podziwiając piękny krajobraz Istebnej.

W trzecim, ostatnim dniu naszej wycieczki pojechaliśmy do Zatoru. Znajduje się tu Park Rozrywki stworzony dla najmłodszych z myślą o ich edukację poprzez rozrywkę. Zatorland – to kompleks tematycznych parków: Dinozaurów,  Owadów i Mitologii. Przez gęsto zalesiony teren wiedzie ścieżka edukacyjna, prezentująca dawne życie dinozaurów. Rozrywki dostarczył dzieciom Lunapark. Szaleństw na karuzelach nie było końca. Każdy mógł z nich korzystać tyle razy, ile tylko chciał. Udanych zabaw nie było końca.

Po prostu super……….!!!!!!!!

Zadowoleni z bagażem pełnym wrażeń wróciliśmy do domu z trzydniowej wycieczki. Na zakończenie trzeciej klasy mieliśmy  udaną wycieczkę.

Więcej zdjęć:

Marzena Markulak