NIEDZIELNY PORANEK MUZYCZNY GRUPY 0 A

Dnia  9 grudnia 2018 roku w niedzielne południe wybraliśmy się  do Filharmonii w  Jeleniej Górze na rodzinny koncert ,,Tajna narada w fabryce zabawek’’

Sala zapełniona była słuchaczami. Każdy z zaciekawieniem słuchał rozbrzmiewających dźwięków. W świątecznej pogoni każdy znalazł czas, aby wspólnie spędzić niedzielne popołudnie.

Świat pełen jest odmiennych kultur i tradycji. Jest jednak coś, co nas wszystkich łączy.  W każdym zakątku świata pojawia się ktoś, kto pewnej nocy uszczęśliwia dzieci, obdarowując je prezentami. Tym razem, nim dobrodzieje wyruszą do pracy, odbędą się tajne spotkania w fabryce zabawek, w której rokrocznie zamawiają paczki dla najmłodszych. Co z tego spotkania wyniknie i czy tym razem wszyscy zdążą wrócić do swoich świątecznych obowiązków?

Muzyka jest nieodłącznym elementem naszego życia, umilającym nam je na co dzień. Wpływa na nasz nastrój, poprawia samopoczucie, wzbudza ciekawość, pomaga wyrazić emocje. Wyruszyliśmy w pasjonującą podróż, która pomogła nam odkryć, gdzie tak naprawdę ta muzyka mieszka. Wszyscy byli zadowoleni z uczestnictwa w tym koncercie, ponieważ nie tylko mogli  posłuchać pięknej, świątecznej muzyki, pobawić się i miło spędzić razem czas.  Były wspaniałe występy dzieci, którzy na scenie śpiewali kolędy. To było naprawdę miłe przeżycie.

Marzena Markulak