MISTRZOSTWA GMINY SZS W TENISIE STOŁOWYM Z UDZIAŁEM NASZYCH DRUŻYN

Dnia 3 grudnia 2018 roku w Sali Sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Lwówku Śląskim odbyły się Mistrzostwa Gminy i Miasta Lwówek Śląski w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej (klasy VII i VIII SP oraz III GIM).

Rangą imprezy sportowej był awans do Mistrzostw  Powiatu, które odbyły się w ZS we Wleniu.

Puchary zostały ufundowane przez Burmistrza Gminy i Miasta Lwówek Śląski. Organizatorem zawodów był Miejsko Gminny SZS w Lwówku Śląskim. Nasi uczniowie wystartowali do rywalizacji zajmując ostatecznie drugie miejsce w Gminie. Skład dziewcząt Julita Samoraj, Weronika Drabowicz, chłopców Mikołaj Ryba, Igor Nestorowicz, Opiekun Grzegorz Połaczewski.

G. Połaczewski