TARGI EDUKACYJNE DLA MŁODZIEŻY KLAS VII i VIII

W dniu 25 lutego br. w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Lwówku  Śląskim odbyły się Targi Edukacyjne dla uczniów klas siódmych oraz ósmych.

Na targi zostały zaproszone szkoły znajdujące się na terenie Powiatu Lwóweckiego oraz z sąsiedniego Powiatu. Z zaproszonych szkół przyjechali przedstawiciele ZSE-T w Rakowicach Wielkich, ZS w Lubomierzu, ZS Ponadgimnazjalnych w Biedrzychowicach, ZSL-G w Mirsku oraz ZSOiZ w Lwówku Śląskim. Zadaniem targów edukacyjnych było zaprezentowanie jak najszerszej gamy kierunków edukacyjnych jakie mogą zaoferować szkoły naszej młodzieży, która kończy kolejny etap edukacyjny. Targi zostały oficjalnie otwarte przez zastępcę dyrektora Pana Krzysztofa Mareckiego, a nad przebiegiem targów czuwał szkolny doradca zawodowy Pan Grzegorz Połaczewski.

G. Połaczewski