XVII POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY - etap szkolny i powiatowy

Dnia 13 maja 2019 roku w naszej szkole odbył się już po raz siedemnasty etap szkolny Powiatowego Konkursu Matematycznego. Laureaci etapu szkolnego reprezentowali  naszą szkołę w finale Powiatowego Konkursu, który odbył się 21 maja 2019r. w Szkole Podstawowej nr 1.

Laureatami konkursu na etapie szkolnym zostali:

I miejsce  Ksawery Grudziński, kl.VIc

Lena Zimmer, kl. VId

II miejsce  Michał Grudniewicz, kl. VId

Bartosz Olech, kl. VId

III miejsce  Ignacy Zabłocki, kl. VIe

IV miejsce  Tomasz Bagiński, kl.VId

Wiktor Bober, kl.VIc                               Gratulujemy!

Laureaci etapu szkolnego reprezentowali  naszą szkołę w finale Powiatowego Konkursu, który odbył się 21 maja 2019r. w Szkole Podstawowej nr 1. Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 1 w Lwówku Śląskim oraz Powiatowe Centrum Edukacji.

W zmaganiach konkursowych  zmierzyli się uczniowie szkół podstawowych naszego powiatu. Wszyscy uczestnicy mieli do rozwiązania 5 zadań otwartych, wymagających dużych umiejętności i talentu matematycznego.

Laureatami  XVII  POWIATOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO zostali:

Wiktor Bober, VIc

Bartosz Olech, VId

Michał Grudniewicz, VId

Lena Zimmer, VId

Podczas ogłoszenia wyników konkursu nastąpiło uroczyste rozdanie nagród  i pamiątkowych dyplomów dla laureatów, uczestników konkursu oraz ich opiekunów.

Gratulujemy!

D. Kobiałka