- Odwiedziny: 3093927
- Do końca roku: 277 dni
- Do wakacji: 84 dni
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów 10 Sudeckiej Dywizji Piechoty w Lwówku Śląskim
-
Statystyki
Wiosenny Miting Lekkoatletyczny
Dnia 1 czerwca 2019 roku na obiektach sportowych Szkoły Podstawowej nr 2 w Lwówku Śląskim odbył się I Wiosenny Miting Lekkoatletyczny – „Dzień Sportu”.
Organizatorem imprezy sportowej byli nauczyciele wychowania fizycznego z SP 2 w Lwówku Śląskim. Zawody finansowane był ze środków dotacji Burmistrza Gminy i Miasta Lwówek Śląski. W mitingu prawo startu miały dzieci od klasy pierwszej do ósmej Szkoły Podstawowej. Konkurencje lekkoatletyczne: bieg 50m, skok w dal oraz skok wzwyż. W zawodach wystartowało około 118 uczniów szkoły.
Przebieg zawodów:
BIEG 50m DZIEWCZĄT (I-II 2010-2011)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Wynik |
1 |
Zabłocka Weronika |
9,0 |
2 |
Jakubowska Amanda |
9,5 |
3 |
Gelleta Hanna |
9,6 |
4 |
Wiśniewska Julia |
9,7 |
5 |
Faltyn Emilia |
9,8 |
6 |
Galek Lena |
10,0 |
7 |
Karpowicz Anna |
10,0 |
8 |
Kwacz Agata |
10,1 |
9 |
Burzyńska Nikola |
10,1 |
10 |
Wach Weronika |
10,1 |
11 |
Lupa Bianka |
10,1 |
12 |
Ryba Maja |
10,3 |
13 |
Fargiel Lena |
10,5 |
14 |
Kulanica Emila |
10,5 |
15 |
Fiałkowska Zuzanna |
10,5 |
16 |
Wojtaczak Nadia |
10,8 |
17 |
Stec Oktawia |
10,8 |
18 |
Wierzbicka Wiktoria |
10,8 |
19 |
Winiarska Nina |
11,0 |
20 |
Reich Julia |
11,1 |
21 |
Szpak Amelia |
11,1 |
22 |
Stankiewicz Lena |
11,1 |
23 |
Reich Amanda |
11,2 |
24 |
Kowal Maja |
11,3 |
25 |
Chutnik Sylwia |
11,8 |
26 |
Połaczewska Zuzanna |
12,8 |
27 |
Szczybak Zuzanna |
14,3 |
BIEG 50m CHŁOPCÓW (I-II 2010-2011)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Wynik |
1 |
Kostruwiec Adam |
8,2 |
2 |
Wojtasik Marcel |
8,9 |
3 |
Wójtowicz Maciej |
9,1 |
4 |
Matkowski Dominik |
9,2 |
5 |
Gilewicz Filip |
9,3 |
6 |
Puchalski Marcel |
9,3 |
7 |
Kolasiński Alan |
9,6 |
8 |
Poniźniak Olaf |
9,7 |
9 |
Jaśkiewicz Franek |
9,7 |
10 |
Drużga Filip |
10,0 |
11 |
Wieczorek Kacper |
10,1 |
12 |
Hanasz Dariusz |
10,1 |
13 |
Zambrzycki Tymoteusz |
10,3 |
14 |
Konarski Piotr |
10,4 |
15 |
Zieliński Maciej |
10,8 |
16 |
Mocyk Partyk |
10,9 |
17 |
Szymanowicz Szymon |
11,0 |
BIEG 50m DZIEWCZĄT (III-IV 2008-2009)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Wynik |
1 |
Rosołek Weronika |
8,2 |
2 |
Krzyszczak Sandra |
9,3 |
3 |
Jedynak Gabriela |
9,6 |
BIEG 50m CHŁOPCY (III-IV 2008-2009)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Wynik |
1 |
Kopiec Adrian |
8,9 |
2 |
Kukliński Szymon |
9,3 |
3 |
Brocławik Kordian |
10,1 |
4 |
Wojtaczka Igor |
10,1 |
5 |
Trybała Arek |
10,7 |
6 |
Skulski Seweryn |
10,8 |
BIEG 50m DZIEWCZĄT (V-VI 2006-2007)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Wynik |
1 |
Banach Nikola |
8,0 |
2 |
Kuklińska Amelia |
8,1 |
BIEG 50m CHŁOPCY (V-VI 2006-2007)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Wynik |
1 |
Zabłocki Ignacy |
7,4 |
2 |
Zembrzycki Olek |
8,5 |
3 |
Gerter Damian |
10,0 |
4 |
Dancewicz Franek |
10,1 |
5 |
Batolik Szymon |
10,4 |
6 |
Malawski Mikołaj |
11,9 |
BIEG 50m DZIEWCZĄT (VII-VIII 2004-2005)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Wynik |
1 |
Janz Roksana |
8,3 |
2 |
Piechurska Amelia |
8,7 |
3 |
Zarzycka Maja |
8,8 |
4 |
Drabowicz Weronika |
8,9 |
5 |
Kosakowska Zuzanna |
9,1 |
6 |
Patulska Weronika |
9,7 |
BIEG 40m CHŁOPCÓW (VII-VIII 2004-2005)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Wynik |
1 |
Podobiński Piotr |
8,0 |
2 |
Sowa Alan |
8,9 |
3 |
Grzywa Damian |
11,4 |
4 |
Zientara Krystian |
12,3 |
SKOK W DAL DZIEWCZĄT (I-II 2010-2011)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Wynik |
1 |
Kamoda Nadia |
2,82 |
2 |
Woźniak Zuzanna |
2,32 |
3 |
Piekarz Lena |
2,10 |
4 |
Janiszyn Ola |
1,70 |
SKOK W DAL CHŁOPCÓW (I-II 2010-2011)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Wynik |
1 |
Kopyto Oliwer |
3,47 |
2 |
Podgórski Wiktor |
3,28 |
3 |
Baszak Wiktor |
3,10 |
4 |
Zembrzycki Fabian |
2,75 |
5 |
Kurciak Adrian |
2,74 |
6 |
Rudnicki Maciej |
2,58 |
7 |
Wypych Olek |
2,57 |
8 |
Karpowicz Michał |
2,50 |
9 |
Wąs Wiktor |
2,40 |
10 |
Cieślak Marcin |
2,25 |
SKOK W DAL DZIEWCZĄT (III-IV 2008-2009)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Wynik |
1 |
Sikora Wiktoria |
3,76 |
2 |
Szwemin Amelia |
3,33 |
3 |
Leśniewska Amelia |
2,76 |
4 |
Górska Natalia |
2,68 |
5 |
Szawłoska Dominika |
2,60 |
SKOK W DAL CHŁOPCÓW (III-IV 2008-2009)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Wynik |
1 |
Konarski Grzegorz |
3,72 |
SKOK W DAL DZIEWCZĄT (V-VI 2006-2007)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Wynik |
1 |
Zmarzła Katarzyna |
3,45 |
2 |
Kogut Wiktoria |
3,20 |
SKOK W DAL CHŁOPCÓW (V-VI 2006-2007)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Wynik |
1 |
Suski Dominik |
4,64 |
2 |
Karp Dominik |
4,47 |
3 |
Gryczon Marcin |
4,40 |
4 |
Bagiński Tomasz |
4,22 |
5 |
Cymon Alan |
4,18 |
6 |
Wójtowicz Kacper |
4,00 |
7 |
Cieślak Michał |
3,66 |
SKOK W DAL DZIEWCZĄT (VII-VIII 2004-2005)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Wynik |
1 |
Jaskuła Emilia |
4,08 |
SKOK W DAL CHŁOPCÓW (VII-VIII 2004-2005)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Wynik |
1 |
Matkowski Igor |
4,29 |
SKOK WZWYŻ DZIEWCZĄT (I-II 2010-2011)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Wynik |
1 |
Kwas Iza |
85 |
SKOK WZWYŻ CHŁOPCÓW (I-II 2010-2011)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Wynik |
1 |
Okrzeja Michał |
108 |
2 |
Choniawko Hbert |
105 |
3 |
Nakielski Jan |
90 |
4 |
Krzyś Krzysztof |
90 |
SKOK WZWYŻ DZIEWCZĄT (III-IV 2008-2009)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Wynik |
1 |
Witkowska Milena |
105 |
2 |
Witkowska Maja |
95 |
SKOK WZWYŻ CHŁOPCÓW (III-IV 2008-2009)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Wynik |
1 |
Listwan Tymoteusz |
115 |
SKOK WZWYŻ DZIEWCZĄT (V-VI 2006-2007)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Wynik |
1 |
Staszkowian Oliwia |
115 |
SKOK WZWYŻ CHŁOPCY (V-VI 2006-2007)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Wynik |
1 |
Herba Norbert |
140 |
2 |
Pietruszka Bartosz |
120 |
SKOK WZWYŻ DZIEWCZĄT (VII-VIII 2004-2005)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Wynik |
1 |
Garbiec Joanna |
120 |
2 |
Piątko Amelia |
115 |
SKOK WZWYŻ CHŁOPCÓW (VII-VIII 2004-2005)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Wynik |
1 |
Świder Szymon |
130 |
2 |
Fedor Jakub |
115 |
3 |
John Krzysztof |
nkl |
G. Połaczewski