LATAWCE ZWIASTUNEM OCZEKIWANEJ WIOSNY

Uczniom z klasy I c brak lat i umiejętności latania mimo to 21 marca niebo należało do nich. Nasz "LATAJĄCY HOLENDER" Anny Grodzkiej i Amelki Sabady  wzbił się w niebiosa i zdobyła II miejsce w VI Międzynarodowych  Zawodach Latawcowych „PER ASPERA AD ASTRA” w konkurencji latawców płaskich.

Pozostałe drużyny z naszej klasy to "Czerwone Helikoptery"-Mateusz Gruszka,  „Perłowa Woda” - Gabriela Kurkowiak, „Szemrzący Wiatr”- Natalia Sinkowska, "Podniebna Kawaleria'' – Szymon Kołodyński. Mimo oczekiwanej aury wiosennej pogoda płatała nam figla, ale chęć i zapał uczestników zawodów to nie zniechęciło i tłumnie stawili się do rywalizacji. O zmarznięte rączki i nóżki zadbali organizatorzy imprezy podając ciepłą herbatkę i kanapki. Wbrew zniechęcającej  pogody na ustach dzieci widać było uśmiech i zadowolenie.

Wielkim powodzeniem cieszyły się stoiska firm i instytucji, które rozdawały gadżety i upominki dla najmłodszych. Wsparciem dla dzieci byli wytrwali rodzice -  państwo   Agata i Robert Kurkowiak, pan Tomasz Kołodyński, pan  Krzysztof Gruszka, którym  dziękujemy za pomoc i zaangażowanie.

Marzena Markulak