POKAZ TALENTÓW W ŚWIETLICY - styczeń 2017 r.

Każde dziecko ma swój własny, indywidualny talent. Każde jest w czymś lepsze od innych i ma z tego frajdę. W dzieciach drzemie wiele talentów.

Sztuką jest, abyśmy my dorośli je dostrzegali i właściwie pokierowali najmłodszych. Bez przerostu ambicji, podążając za indywidualnym tempem ich rozwoju.

Postanowiliśmy zaprezentować talenty dzieci z klas Ia, IIc, IId uczęszczających do świetlicy szkolnej. Były to pokazy taneczne, breck dance, śpiewanie piosenek, żonglerka piłkarska i pokazy teatralne. Dzieci z wielkim zaangażowaniem podeszły do zadania.

Zaprezentowały się ze znakomitej strony. Publiczność wszystkich nagradzała gromkimi brawami.

Zobacz film:

Wszystkim uczestnikom pokazu dziękujemy za wspaniałe występy i życzymy dalszych sukcesów.

M.Markulak, A. Wrzesińska