Koncert kolęd polskich i piosenki zimowej w języku angielskim

20 stycznia 2017r. o godz. 16:00 w naszej szkole, odbył się "Koncert kolęd polskich oraz piosenki zimowej w języku angielskim".

Udział w koncercie brali uczniowie klas IV- VI. Podczas występów dziewcząt i chłopców podziać można było talenty naszych uczniów- zarówno te językowe, jak i muzyczne. Uczniowie śpiewali, grali na keybordzie oraz na flecie wybrane i wyuczone przez siebie kolędy.
Pięknie zaprezentowali się uczestnicy i laureaci "Konkursu piosenki zimowej w języku angielskim". Koncertu wysłuchali zaproszeni goście, rodzice i nauczyciele.
Koncert przygotowały panie: Anna Drążek- nauczyciel jęz. angielskiego oraz Bogusława Piechurska- nauczyciel muzyki. Na fotografiach szkolną imprezę uwieczniła pani Anna Urbańska.
opracowała Bogusława Piechurska