DOBRY START CHŁOPCÓW W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DO LAT 13

Dnia 4 lutego 2018r.  na hali sportowej przy SP2 w Lwówku Śląskim odbyły się MISTRZOSTWA  POWIATU LWÓWECKIEGO LZS W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW DO 13 LAT.

W turnieju wzięło udział 6 drużyn z powiatu lwóweckiego – ponad 50 zawodników. Rozegrano 15 meczów systemem każdy z każdym według wcześniejszego losowania. Zawody były eliminacjami do finału strefy jeleniogórskiej LZS.

ORGANIZATORZY:

Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lwówku Śląskim,

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Lwówku Śląskim,

Starostwo Powiatowe w Lwówku Śląskim,

Urząd Gminy i Miasta Lwówek Śląski,

Kierownik zawodów: Adam Dymitroca

Sędzia główny: Tomasz Zdanowicz

UCZESTNICZĄCE DRUŻYNY

1. SP 2 Lwówek Śląski  I zespół

2. UKS „Gigant” Lubomierz

3. UKS Gryfów Śląski

4. SP Pławna

5. GLKS „Pogoń” Wleń

6. SP 2 Lwówek Śląski  II zespół

WYNIKI POSZCZEGÓLNYCH MECZY

1.   SP 2 Lwówek Śląski  I zespół           -           SP 2 Lwówek Śląski  II zespół    ( 1 : 0 )

2.  UKS „Gigant” Lubomierz                      -           GLKS „Pogoń”  Wleń                 ( 1 : 1  )

3.   UKS Gryfów Śląski                               -           SP Pławna                                    ( 7 : 0 )

4.   SP 2 Lwówek Śląski  I zespół            -           GLKS „Pogoń”  Wleń                 ( 3 : 0  )

5.   SP 2 Lwówek Śląski  II zespół           -           SP Pławna                                    ( 3 : 0 )

6.  UKS „Gigant” Lubomierz                     -           UKS Gryfów Śląski                     ( 0 : 1  )

7.  SP 2 Lwówek Śląski  I zespół            -           SP Pławna                                     ( 7 : 0 )

8.   GLKS „Pogoń”  Wleń                       -           UKS Gryfów Śląski                     ( 1 : 2 )

9.   SP 2 Lwówek Śląski  II zespół          -           UKS „Gigant” Lubomierz           ( 1 : 1 )

10. SP 2 Lwówek Śląski  I zespół           -           UKS Gryfów Śląski                      ( 4 : 0 )

11. SP Pławna                                          -           GLKS „Pogoń”  Wleń                  ( 1 : 6 )

12. SP Pławna                                          -           UKS „Gigant” Lubomierz           ( 1 : 7 )

13. GLKS „Pogoń”  Wleń                       -           SP 2 Lwówek Śląski  II zespół      ( 0 : 1 )

14. SP 2 Lwówek Śląski  I zespół           -           UKS „Gigant” Lubomierz            ( 1 : 1 )

15. UKS Gryfów Śląski                          -           SP 2 Lwówek Śląski  II zespół      ( 1 : 0 )

WYNIKI  KOŃCOWE MECZY

1.  SP 2 Lwówek Śląski  II zespół    13 pkt, bramki 16:1

2.  UKS Gryfów Śląski                    12 pkt, bramki 11:5

3.  SP 2 Lwówek Śląski  II zespół    7 pkt, bramki 5:3

4.  UKS „Gigant” Lubomierz             6 pkt, bramki 10:5

5. GLKS „Pogoń” Wleń                    4 pkt, bramki 8:8

6. SP Pławna                                    0 pkt, bramki 2:30

WYNIKI  KOŃCOWE TURNIEJU

1.  SP 2 Lwówek Śląski zespół I    opiekun: Grzegorz Połaczewski

2.  UKS Gryfów Śląski                   opiekun: Arkadiusz Cichoń

3.  SP 2 Lwówek Śląski zespół II       opiekun: Mirosław Kobiałka

4.  UKS „Gigant” Lubomierz            opiekun Łukasz Laszczyński

5.  GLKS „Pogoń”  Wleń                  opiekun: Oleg Marczyszyn

6. SP Pławna                                      opiekun: Jolanta Śliwińska

Do finału strefy jeleniogórskiej LZS, który odbędzie się dnia 18 lutego o godzinie 10.30 w hali sportowej SP2 Lwówek Śląski awansowały zespoły:SP 2 Lwówek Śląski i UKS Gryfów Śląski.

W finale strefy jeleniogórskiej LZS wezmą udział mistrzowie i wicemistrzowie powiatów: jeleniogórskiego, kamiennogórskiego i lwóweckiego.

Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy pamiątkowe, za miejsca I-III wręczono medale, za miejsca I-V wręczono puchary.