AWANS DZIEWCZĄT DO PÓŁFINAŁU STREFOWEGO W MINI PIŁCE RĘCZNEJ

Dnia 28 marca 2018 roku na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej w Mirsk odbyły się Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego SZS w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt w kategorii Igrzyska Dzieci Szkolnej. Organizatorem zawodów był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Lwówku,  Śląskim, Szkoła Podstawowa Mirsku.

Zawody finansowane ze środków dotacji Powiatu Lwóweckiego oraz Gminy i Miasta Lwówek Śląski.  Sędzią głównym wszystkich spotkań był p. Jarosław Wichowski.Do rozgrywek zgłosiły się: SP 2 Lwówek Śląski, SP Mirsk, SP Gryfów Śląski. Zwycięzca turnieju zagra w półfinale strefy jeleniogórskiej, który odbędzie się 13 kwietnia 2018r. w Mirsk. Gratulacje i życzymy powodzenia   w dalszych rozgrywkach.

PRZEBIEG ZAWODÓW:

SP 2 Lwówek Śląski             -              SP Gryfów Śląski                                                  7 : 2

SP Gryfów Śląski                  -              SP Mirsk                                                               2 : 21

SP 2 Lwówek Śląski             -              SP Mirsk                                                               2 : 16

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

I miejsce               SP Mirsk                                               op. Joanna Plitt

II miejsce             SP 2 Lwówek Śląski                             op. Mirosław Kobiałka

III miejsce              SP Gryfów Śląski                                  op. Karolina Harmacińska

SKŁADY ZWYCIĘZCÓW:

SP MIRSK: Wiktoria Bartnikowska, Nikola Biskupska, Julia Bonat, Aleksandra Chmielewska, Oliwia Dasiak, Kornelia Konsur, Gabriela Leśniańska, Ilona Lewkowicz, Julia Mucha, Nina Nowak, Kalina Paszkowska, Weronika Poznańska, Julia Reiter, Julia Sedakowska, Natalia Stasieńko, Nikola Szychowska, Kinga Żuk.

SP 2 LWÓWEK ŚLĄSKI: Katarzyna Drużga, Katarzyna Gelleta, Weronika Gogola, Wiktoria Gogola, Weronika Kijanka, Eliza Kopeć, Maja Kowalska, Karolina Miszkurka, Magda Paplicka, Emilia Różnicka, Maria Skorzeńc, Wiktoria Wróblewska.

G. Połaczewski