FINAŁ DOLNOŚLĄSKI SZS W MINI PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

Dnia 7 czerwca br. w Lubiniu na boiskach piłkarskich trawiastych RCS odbyły się Finały Dolnośląskie SZS Igrzysk Dzieci Szkolnej w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców. Do finałów zakwalifikowali się mistrzowie stref: jeleniogórskiej (SP 2 Lwówek Śląski), legnickiej (SP 10 Lubin), wałbrzyskiej (SP 6 Świdnica), wrocławskiej (SMS Junior Wrocław).

Zawody zostały rozegrane przy pięknej pogodzie w systemie „każdy z każdym”, dwa razy po 12 minut. Skład drużyny SP 2 Lwówek Śląski: Dominik Suski, Kacper Gałka, Igor Kyzioł, Kacper Borowski, Marcel Kaczmarczyk, Błażej Łoza, Dominik Karp, Jakub Michalak, Bartosz Zatorski. O ostatecznym miejscu od II do IV zadecydowała mała tabela oraz bramki. Ostatecznie chłopcy zajęli IV miejsce na Dolnym Śląsku. Dominik Suski został wybrany na najlepszego zawodnika swojej drużyny.

Przebieg turnieju:

SP 2 Lwówek Śląski                        -              SMS Junior Wrocław                     2 : 5

SP 6 Świdnica                                 -              SP 10 Lubin                                   2 : 6

SP 2 Lwówek Śląski                        -              SP 6 Świdnica                               1 : 0

SMS Junior Wrocław                       -              SP 10 Lubin                                   0 : 5

SP 2 Lwówek Śląski                        -              SP 10 Lubin                                   2 : 6

SP 6 Świdnica                                 -              SMS Junior Wrocław                     2 : 1

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce                             SP 10 Lubin