Zapraszamy do udziału w II Międzyszkolnej Giełdzie Plastycznych Talentów 27.10.2018 r.

DRODZY UCZNIOWIE ORAZ NAUCZYCIELE!

Szkoła Podstawowa nr 2 w Lwówku Śląskim

zaprasza uczniów  Szkół Podstawowych z klas IV- VIII powiatu lwóweckiego

do udziału w II Międzyszkolnej Giełdzie Plastycznych Talentów 27.10.2018 r.

Do udziału w konkursie zapraszamy uczniów, dla których plastyka jest ważną formą aktywności zarówno w szkole jak i w czasie wolnym od nauki. Jeżeli lubisz malować, rysować, jesteś kreatywny i nie boisz się wyzwań – to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie. Namaluj świat, swoje marzenia lub otaczającą Ciebie rzeczywistość w wybranej tonacji - od kolorów tęczy po barwy monochromatyczne. Tu decyduje twoja wyobraźnia bez ograniczeń.

Do współpracy zapraszamy nauczycieli uczących plastyki. Spotkajmy się po raz kolejny, wymieńmy doświadczenia, zaprezentujmy wspaniałych, młodych twórców zarówno z klas młodszych jak i starszych.

ORGANIZATORZY: Małgorzata Zubel, Joanna Pawłowska