NASZE DZIEWCZĘTA DRUGIE W POWIECIE W PIŁCE NOŻNEJ

Dnia 16 października br. na Boisku Orlik przy Szkole Podstawowej w Mirsku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego SZS w Piłce Nożnej Dziewcząt kategorii Igrzysk Dzieci Szkolnej. Organizatorem zawodów był PSZS w Lwówku Śląskim wraz ze Szkołą Podstawową w Mirsku. Zawody finansowane ze środków dotacji Powiatu Lwóweckiego oraz Burmistrza Gminy i Miasta Lwówek Śląski.

W rozgrywkach powiatowych prawo startu miały szkoły, które zwyciężyły swoje rozgrywki Gminne. Do zawodów zgłosiło się trzech mistrzów gmin tj. SP Rząsiny, SP Mirsk, SP 2 Lwówek Śląski. Sędzią głównym wszystkich spotkań był p. Jarosław Wichowski. Zwycięzca rozgrywek będzie reprezentował nasz powiat w zmaganiach strefowych na wiosnę 2019 roku. Gratulacje.

PRZEBIEG ZAWODÓW:

SP Rząsiny                            -              SP 2 Lwówek Śląski                             3 : 2        (2 : 1)

SP 2 Lwówek Śl.                   -              SP Mirsk                                                 2 : 1        (1 : 1)

SP Rząsiny                             -              SP Mirsk                                                5 : 0        (3 : 0)

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

I miejsce               Szkoła Podstawowa Rząsiny                        op. Przemysław Chorzępa

II miejsce               Szkoła Podstawowa nr 2 Lwówek Śląski         op. Mirosław Kobiałka

III miejsce              Szkoła Podstawowa Mirsk                                op. Jarosław Wichowski

opracował G. Połaczewski