- Odwiedziny: 3122429
- Do końca roku: 256 dni
- Do wakacji: 63 dni
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów 10 Sudeckiej Dywizji Piechoty w Lwówku Śląskim
-
Statystyki
HALOWY MIKOŁAJKOWY MITING LEKKOATLETYCZNY – „LIGA SKOCZKÓW 2018”
Dnia 19 grudnia 2018 roku w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Lwówku Śląskim odbył się I Halowy Mikołajkowy Miting Lekkoatletyczny – „Liga Skoczków 2018”.
Organizatorem imprezy sportowej byli nauczyciele wychowania fizycznego z SP 2 w Lwówku Śląskim. Zawody finansowane był ze środków dotacji Burmistrza Gminy i Miasta Lwówek Śląski.
W mitingu prawo startu miały dzieci od klasy pierwszej do ósmej Szkoły Podstawowej. Konkurencje lekkoatletyczne: bieg 40m, 200m, 400m, 600m 800m, rzut piłką lekarską oraz skok wzwyż. W zawodach wystartowało około 240 uczniów szkoły.
Przebieg zawodów:
BIEG 40m DZIEWCZĄT (I-II 2010-2011)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klasa |
Wynik |
Miejsce |
1 |
HORANIN ALEKSANDRA |
II B |
7,10 |
I |
2 |
ZABŁOCKA WERONIKA |
II A |
7,19 |
II |
3 |
KOBAK MARIA |
II B |
7,38 |
III |
4 |
FALTYN EMILIA |
I C |
7,50 |
IV |
5 |
LUPA BIANKA |
II A |
7,50 |
V |
6 |
STEC OKTAWIA |
II C |
7,53 |
VI |
7 |
WACH WERONIKA |
II B |
7,60 |
VII |
8 |
MURZYŃSKA NIKOLA |
II B |
7,62 |
VIII |
9 |
WIERZBICKA WIKTORIA |
II B |
7,70 |
IX |
10 |
RYBA MAJA |
II C |
7,77 |
X |
11 |
STANKIEWICZ LENA |
II C |
7,84 |
XI |
12 |
SZANDROWSKA ZUZANNA |
I C |
7,96 |
XII |
13 |
JANISZYN OLA |
II A |
8,21 |
XIII |
14 |
REICH AMANDA |
II C |
8,28 |
XIV |
15 |
KWAS IZABELA |
II A |
8,65 |
XV |
16 |
KOWAL MAJA |
II C |
9,08 |
XVI |
17 |
FRYCZKA MONIKA |
II B |
9,40 |
XVII |
BIEG 40m CHŁOPCÓW (I-II 2010-2011)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klasa |
Wynik |
Miejsce |
1 |
WOJTASIK MARCEL |
I C |
6,59 |
I |
2 |
BASZAK WIKTOR |
I C |
6,68 |
II |
3 |
ŻEBRAK ORFEUSZ |
I A |
6,78 |
III |
4 |
PODGÓRSKI KĘDZIA WIKTOR |
II A |
6,84 |
IV |
5 |
ZABAWA DOMINIK |
II B |
6,94 |
V |
6 |
PONIŹNIAK OLAF |
I C |
7,00 |
VI |
7 |
GRZEŚKÓW FILIP |
I B |
7,01 |
VII |
8 |
BOILEREHAUGE KASPER |
I A |
7,26 |
VIII |
9 |
PRZYBYŁO KACPER |
I C |
7,27 |
IX |
10 |
AMBROŻEWICZ ALAN |
I A |
7,41 |
X |
11 |
ZIELIŃSKA MACIEJ |
I A |
7,78 |
XI |
12 |
MATYJASZEK MARTYNIAN |
I B |
7,94 |
XII |
13 |
KONARSKI PIOTR |
I B |
8,00 |
XIII |
BIEG 40m DZIEWCZĄT (III-IV 2008-2009)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klasa |
Wynik |
Miejsce |
1 |
SIKORA WIKTORIA |
V D |
6,38 |
I |
2 |
WITKOWSKA MAJA |
IV B |
6,67 |
II |
3 |
PACIEJEWSKA ANNA |
IV C |
6,97 |
III |
4 |
SKRUCHA AMELIA |
V D |
7,12 |
IV |
5 |
JEDYNAK GABRIELA |
V D |
7,47 |
V |
BIEG 40m CHŁOPCY (III-IV 2008-2009)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klasa |
Wynik |
Miejsce |
1 |
DRAJ KONRAD |
V D |
5,92 |
I |
2 |
KONARSKI GRZEGORZ |
V D |
6,21 |
II |
3 |
MAZUR KRYSTIAN |
V D |
6,76 |
III |
4 |
WOJTACZKA IGOR |
III A |
7,07 |
IV |
5 |
GORCZYCA OSKAR |
IV B |
7,29 |
V |
BIEG 40m DZIEWCZĄT (V-VI 2006-2007)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klasa |
Wynik |
Miejsce |
1 |
GOGOLA WIKTORIA |
VI E |
5,58 |
I |
2 |
BANACH NIKOLA |
VI B |
5,92 |
II |
3 |
MARECKA JOANNA |
V C |
5,96 |
III |
4 |
WISZNIOWSKA WIKTORIA |
VI A |
6,19 |
IV |
5 |
GIERA OLIWIA |
V A |
6,22 |
V |
6 |
KUKLIŃSKA AMELIA |
VI D |
6,29 |
VI |
7 |
KUFEL MARTYNA |
V C |
6,42 |
VII |
8 |
WRÓBLEWSKA WIKTORIA |
VI B |
6,55 |
VIII |
9 |
SKRZYDŁOWSKA MARIA |
V B |
6,60 |
IX |
10 |
JONAK JOANNA |
V C |
6,66 |
X |
11 |
CYMON AGATA |
V C |
6,82 |
XI |
12 |
KAMIŃSKA TAMARA |
V A |
6,83 |
XII |
13 |
SZNAPKA MARTYNA |
VI D |
6,94 |
XIII |
14 |
SOWA JOANNA |
VI C |
7,09 |
XIV |
BIEG 40m CHŁOPCY (V-VI 2006-2007)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klasa |
Wynik |
Miejsce |
1 |
SUSKI DOMINIK |
VII B |
5,35 |
I |
2 |
DRABOWICZ DOMINIK |
VI C |
6,02 |
II |
3 |
BOBER WIKTOR |
VI C |
6,14 |
III |
4 |
TYCZKOWSKI OLIWER |
VI D |
6,17 |
IV |
5 |
KRUPA ALAN |
VI C |
6,20 |
V |
6 |
WASILEWSKI KACPER |
VI C |
6,20 |
VI |
7 |
NIEDZIELSKI WIKTOR |
V B |
6,34 |
VII |
8 |
MIUS JAKUB |
VI C |
6,45 |
VIII |
9 |
MARKOWSKI FILIP |
VI E |
6,45 |
IX |
10 |
SUSKI MATEUSZ |
VI E |
6,56 |
X |
11 |
JANISZYN ARKADIUSZ |
VI B |
6,58 |
XI |
12 |
ZEMBRZYCKI ALEKSANDER |
V A |
6,60 |
XII |
13 |
KARPOWICZ KAMIL |
VI A |
6,60 |
XIII |
14 |
SUPERSON TYMOTEUSZ |
V D |
6,60 |
XIV |
15 |
SUSZEK IGOR |
VI B |
6,88 |
XV |
BIEG 40m DZIEWCZĄT (VII-VIII 2004-2005)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klasa |
Wynik |
Miejsce |
1 |
JASKUŁA EMILIA |
VII A |
5,84 |
I |
2 |
MIELNIK JULIA |
VII B |
6,05 |
II |
3 |
GARBIEC JOANNA |
VII A |
6,16 |
III |
BIEG 40m CHŁOPCÓW (VII-VIII 2004-2005)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klasa |
Wynik |
Miejsce |
1 |
KACZMARCZYK MARCEL |
VII B |
5,28 |
I |
2 |
RYBA MIKOŁAJ |
VII B |
5,66 |
II |
3 |
NESTOROWICZ IGOR |
VII B |
5,79 |
III |
4 |
CZERIWEŃ BARTOSZ |
VII B |
5,82 |
IV |
5 |
MICHALAK JAKUB |
VII B |
5,91 |
V |
6 |
KAMIŃSKI ALEKSANDER |
VII B |
6,12 |
VI |
7 |
POKOMEJKO ADRIAN |
VII B |
6,38 |
VII |
BIEG 200m DZIEWCZĄT (I-II 2010-2011)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klasa |
Wynik |
Miejsce |
1 |
GALEK LENA |
II A |
47,16 |
I |
2 |
KWACZ AGATA |
II C |
48,31 |
II |
3 |
WIŚNIEWSKA JULIA |
II A |
49,18 |
III |
4 |
MYTYCH ALEKSANDRA |
II A |
50,38 |
IV |
5 |
KULANICA EMILIA |
II C |
50,70 |
V |
6 |
LIPUT ALEKSANDRA |
II A |
52,76 |
VI |
7 |
SZPAK AMELIA |
II C |
52,51 |
VII |
BIEG 200m CHŁOPCÓW (I-II 2010-2011)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klasa |
Wynik |
Miejsce |
1 |
KOSTRUBIEC ADAM |
II C |
38,81 |
I |
2 |
OKRZEJA MICHAŁ |
II C |
38,93 |
II |
3 |
ZŁOTEK ALEKSANDER |
II A |
43,41 |
III |
4 |
WÓJTOWICZ MACIEJ |
II B |
43,65 |
IV |
5 |
KURCIAK ADRIAN |
II A |
45,17 |
V |
6 |
FLORCZAK OSKAR |
II B |
45,46 |
VI |
7 |
THIEL ALAN |
II A |
47,52 |
VII |
8 |
DRUŻGA FILIP |
I B |
48,50 |
VIII |
9 |
WYPYCH ALEKSANDER |
II C |
48,88 |
IX |
10 |
WESOŁOWSKI MARCEL |
II B |
49,36 |
X |
11 |
KULANICA KASJAN |
II C |
49,87 |
XI |
12 |
BUNIKOWSKI WOJCIECH |
II A |
55,63 |
XII |
BIEG 400m DZIEWCZĄT (III-IV 2008-2009)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klasa |
Wynik |
Miejsce |
1 |
GRZEŚKÓW MAJA |
IV B |
1,31,61 |
I |
2 |
KRZYSZCZAK SANDRA |
IV B |
1,35,77 |
II |
3 |
ZAJĄC JESSICA |
IV A |
1,43,16 |
III |
BIEG 400m CHŁOPCÓW (III-IV 2008-2009)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klasa |
Wynik |
Miejsce |
1 |
SIEDLECKI FILIP |
IV A |
1,27,91 |
I |
2 |
GÓRSKI JACEK |
IV B |
1,31,08 |
II |
3 |
KOPIEC ADRIAN |
III A |
1,34,89 |
III |
4 |
KNYSAK JAKUB |
IV B |
1,37,01 |
IV |
5 |
WASILEWSKI DOMINIK |
IV A |
1,37,18 |
V |
6 |
SKULSKI SEWERYN |
III A |
1,37,55 |
VI |
7 |
IZDEBSKI KAMIL |
IV A |
1,45,32 |
VII |
8 |
BROCŁAWIK KORDIAN |
III A |
1,46,53 |
VIII |
9 |
KUMOŚ FILIP |
III A |
1,49,58 |
IX |
10 |
TRYBAŁA ARKADIUSZ |
III A |
2,15,44 |
X |
BIEG 600m DZIEWCZĄT (V-VI 2006-2007)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klasa |
Wynik |
Miejsce |
1 |
GOGOLA WERONIKA |
VI E |
2,17,85 |
I |
2 |
DIDYK EMILIA |
VI A |
2,19,73 |
II |
3 |
ROSOŁEK WERONIKA |
V D |
2,24,23 |
III |
4 |
WIDUCH LENA |
V A |
2,36,94 |
IV |
BIEG 600m CHŁOPCÓW (V-VI 2006-2007)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klasa |
Wynik |
Miejsce |
1 |
POLARCZYK BARTOSZ |
VI A |
1,57,38 |
I |
2 |
DUCH MARTIN |
V B |
2,07,93 |
II |
3 |
KUFEL DOMINIK |
VI E |
2,08,24 |
III |
4 |
SAMORAJ JAKUB |
VI E |
2,09,31 |
IV |
5 |
BURDUKIEWICZ HUBERT |
VI E |
2,10,61 |
V |
6 |
SUDOŁ WIKTOR |
VII B |
2,11,72 |
VI |
7 |
KARBOWNICZEK ADRIAN |
VI C |
2,12,38 |
VII |
8 |
PIETRUSZKA BARTOSZ |
VI E |
2,19,80 |
VIII |
BIEG 800m CHŁOPCÓW (VII-VIII 2004-2005)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klasa |
Wynik |
Miejsce |
1 |
KYZIOŁ IGOR |
VII B |
3,03,24 |
I |
2 |
OSTROWSKI FILIP |
VII B |
3,08,75 |
II |
RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ 1kg DZIEWCZĄT (I-II 2010-2011)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klasa |
Wynik |
Miejsce |
1 |
GELLETA HANNA |
I C |
5,60 |
I |
2 |
KAMODA NADIA |
II A |
5,40 |
II |
3 |
RZEŹWICKA JOANNA |
II B |
4,90 |
III |
4 |
SKIBA LAURA |
II A |
4,50 |
IV |
5 |
SUDUŁ ALEKSANDRA |
II B |
4,05 |
V |
6 |
PIOTROWSKA WIKTORIA |
I B |
4,00 |
VI |
7 |
KRÓL NADIA |
II C |
4,00 |
VII |
8 |
NOWAKOWSKA OLIWIA |
I A |
3,80 |
VIII |
9 |
SZEWCZUK ZOFIA |
II A |
3,80 |
IX |
10 |
PIEKARZ LENA |
I B |
3,65 |
X |
11 |
WINIARSKA NINA |
II B |
3,40 |
XI |
12 |
BROCŁAWIK WIKTORIA |
I A |
3,30 |
XII |
13 |
SZANDROWSKA JULIA |
I C |
3,00 |
XIII |
14 |
FIJAŁKOWSKA ZUZANNA |
I A |
3,00 |
XIV |
15 |
FALGIER LENA |
I B |
2,80 |
XV |
16 |
POŁACZEWSKA ZUZANNA |
I B |
2,60 |
XVI |
17 |
REICH JULIA |
I B |
2,50 |
XVII |
18 |
HUTNIK SYLWIA |
I A |
1,55 |
XVIII |
RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ 1kg CHŁOPCÓW (I-II 2010-2011)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klasa |
Wynik |
Miejsce |
1 |
RUDNICKI MACIEJ |
II A |
5,70 |
I |
2 |
WĄS WIKTOR |
II A |
4,60 |
II |
3 |
JAŚKO KRZYSZTOF |
I C |
4,30 |
III |
RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ 1kg DZIEWCZĄT (III-IV 2008-2009)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klasa |
Wynik |
Miejsce |
1 |
PIELES MARIKA |
IV C |
7,80 |
I |
2 |
PAŁASIUK JULIA |
IV C |
5,10 |
II |
3 |
GÓRSKA NATALIA |
III A |
4,60 |
III |
4 |
SIEROŃ AGATA |
III A |
4,40 |
IV |
5 |
MICHALSKA JULIA |
III A |
3,80 |
V |
6 |
PŁACZASZEK ROKSANA |
III A |
3,70 |
VI |
7 |
SZAWŁOWSKA DOMINIKA |
III A |
3,35 |
VII |
RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ 1kg CHŁOPCÓW (III-IV 2008-2009)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klasa |
Wynik |
Miejsce |
1 |
LEŚNIEWSKI OLIWER |
IV A |
5,90 |
I |
2 |
KUKLIŃSKI SZYMON |
III A |
4,50 |
II |
RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ 2kg DZIEWCZĄT (V-VI 2006-2007)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klasa |
Wynik |
Miejsce |
1 |
GILEWSKA AMELIA |
VI A |
|