- Odwiedziny: 3093359
- Do końca roku: 277 dni
- Do wakacji: 84 dni
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów 10 Sudeckiej Dywizji Piechoty w Lwówku Śląskim
-
Statystyki
Mistrzostwa Powiatu - Lekkoatletyczne Igrzyska Dzieci Dziewcząt i Chłopców
Dnia 14 maja 2019 roku na Stadionie Lekkoatletycznym przy Szkole Podstawowej nr 1 w Lwówku Śląskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego SZS w Lekkoatletycznych Igrzyskach Dzieci wśród dziewcząt i chłopców (klasy IV-VI SP).
Organizatorem zawodów był PSZS w Lwówku Śląskim, SP 1 Lwówek Śląski, SP 2 Lwówek Śląski. Impreza sportowa finansowana ze środków dotacji Gminy i Miasta Lwówek Śląski oraz Powiatu Lwóweckiego. Do zawodów zgłosiło się większość szkół z naszego Powiatu, a dzieci rywalizowały w takich konkurencjach jak: bieg 60m, 300m, 600m, 1000m, sztafeta 4x100m, sztafeta szwedzka, skok w dal, skok wzwyż, rzut piłeczką palantową, pchnięcie kulą. W zawodach wystartowało około 180 zawodniczek oraz zawodników. Zawody sędziowali nauczyciele wychowania fizycznego ze szkół Powiatu Lwóweckiego. Serdeczne podziękowania dla nauczycieli za pomoc oraz gratulacje dla wszystkich startujących zawodniczek i zawodników. Zwycięzcy poszczególnych konkurencji awansowali bezpośrednio do finału dolnośląskiego, który odbędzie się na początku czerwca we Wrocławiu.
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA SZKÓŁ:
Dziewczęta
I miejsce SP 2 Lwówek Śląski 103 pkt.
II miejsce SP Wleń 67 pkt.
III miejsce SP 1 Gryfów Śląski 44 pkt.
IV miejsce SP Masters Academy Lwówek Śl. 33 pkt.
V miejsce SP Mirsk 15 pkt.
VI miejsce SP 3 Lwówek Śląski 13 pkt.
VII miejsce SP Rębiszów 11 pkt.
VIII miejsce SP Płóczki Górne 8 pkt.
IX miejsce SP Lubomierz 7 pkt.
X miejsce SP Niwnice 7 pkt.
XI miejsce SP Giebułtów 4 pkt.
XII miejsce SP Krobica 3 pkt.
Chłopcy
I miejsce SP 2 Lwówek Śląski 161 pkt.
II miejsce SP Mirsk 51 pkt.
III miejsce SP 1 Gryfów Śląski 44 pkt.
IV miejsce SP Wleń 41 pkt.
V miejsce SP Płóczki Górne 27 pkt.
VI miejsce SP Masters Academy Lwówek Śl. 24 pkt.
VII miejsce SP Rębiszów 23 pkt.
VIII miejsce SP Giebułtów 10 pkt.
IX miejsce SP Lubomierz 10 pkt.
X miejsce SP 3 Lwówek Śląski 8 pkt.
XI miejsce SP Niwnice 5 pkt.
XII miejsce SP Krobica 4 pkt.
60m dziewcząt |
|||||
MIEJSCE |
NAZWISKO |
IMIĘ |
SZKOŁA |
WYNIK |
PUNKTY |
1 |
Gogola |
Weronika |
SP 2 Lwówek Śl. |
8,94 |
9 |
2 |
Leśniak |
Wiktoria |
SP Wleń |
9,15 |
7 |
3 |
Łukasik |
Aleksandra |
SP Wleń |
9,22 |
6 |
4 |
Łukaszewicz |
Martyna |
SP Wleń |
9,3 |
5 |
5 |
Banach |
Nikola |
SP 2 Lwówek Śl. |
9,49 |
5 |
6 |
Godawa |
Oliwia |
SP Wleń |
9,5 |
4 |
7 |
Gogolak |
Nikola |
SP Rębiszów |
9,54 |
4 |
8 |
Rosołek |
Weronika |
SP 2 Lwówek Śląski |
9,64 |
4 |
9 |
Kostecka |
Emilia |
SP Wleń |
9,68 |
3 |
10 |
Matkowska |
Hanna |
SP Masters Academy |
9,73 |
3 |
11 |
Kuklińska |
Amelia |
SP 2 Lwówek Śl. |
10,30 |
3 |
12 |
Pięta |
Natalia |
SP Krobica |
10,31 |
3 |
13 |
Kusiak |
Klaudia |
SP 2 Lwówek Śl. |
10,34 |
2 |
14 |
Klimek |
Wiktoria |
SP Niwnice |
10,60 |
2 |
15 |
Nosek |
Justyna |
SP 3 Lwówek Śl. |
10,68 |
2 |
16 |
Śliwińska |
Marcelina |
SP 3 Lwówek Śl. |
11,0 |
2 |
60m chłopców |
|||||
MIEJSCE |
NAZWISKO |
IMIĘ |
SZKOŁA |
WYNIK |
PUNKTY |
1 |
Jezierski |
Tymoteusz |
SP 1 Gryfów Śl. |
7,71 |
9 |
2 |
Suski |
Dominik |
SP 2 Lwówek Śl. |
8,1 |
7 |
3 |
Pawliszak |
Miłosz |
SP 1 Gryfów Śl. |
8,48 |
6 |
4 |
Zabłocki |
Ignacy |
SP 2 Lwówek Śl. |
8,56 |
5 |
5 |
Żojdzik |
Jakub |
SP 3 Lwówek Śl. |
9,0 |
5 |
6 |
Mazurek |
Tymoteusz |
SP 2 Lwówek Śl. |
9,58 |
4 |
7 |
Sawicki |
Hubert |
SP Wleń |
9,76 |
4 |
8 |
Kredkowski |
Marcin |
SP Masters Academy |
9,85 |
4 |
9 |
Kolasiński |
Adrian |
SP 2 Lwówek Śl. |
10,21 |
3 |
10 |
Ściga |
Marcel |
SP Masters Academy |
10,53 |
3 |
11 |
Załucki |
Konrad |
SP Masters Academy |
10,70 |
3 |
12 |
Usidus |
Kornel |
SP Wleń |
11,20 |
3 |
13 |
Komisarczyk |
Mikołaj |
SP Mirsk |
11,21 |
2 |
14 |
Karpowicz |
Kamil |
SP 2 Lwówek Śl. |
11,33 |
2 |
15 |
Chorążyczewski |
Maciej |
SP Niwnice |
11,72 |
2 |
300m dziewcząt |
|||||
MIEJSCE |
NAZWISKO |
IMIĘ |
SZKOŁA |
WYNIK |
PUNKTY |
1 |
Frontczak |
Wiktoria |
SP Wleń |
54,70 |
9 |
2 |
Kotela |
Jagoda |
SP Rębiszów |
56,80 |
7 |
3 |
Nowakowska |
Wiktoria |
SP 1 Gryfów Śl. |
57,40 |
6 |
4 |
Baszak |
Daria |
SP 1 Gryfów Śl. |
58,60 |
5 |
5 |
Kazimierczuk |
Oliwia |
SP 1 Gryfów Śl. |
59,00 |
5 |
6 |
Koko |
Martyna |
SP 1 Gryfów Śl. |
1,00,61 |
4 |
7 |
Grybuś |
Maja |
SP Masters Academy L-K Śl. |
1,01,20 |
4 |
8 |
Jadczak |
Amanda |
SP Giebułtów |
1,02,00 |
4 |
9 |
Jastrzębska |
Milena |
SP Wleń |
1,02,30 |
3 |
10 |
Fuławka |
Julia |
SP Masters Academy L-K Śl. |
1,04,60 |
3 |
11 |
Niedzielska |
Julia |
SP 2 Lwówek Śl. |
1,12,93 |
3 |
12 |
Zydor |
Natalia |
SP Wleń |
1,15,16 |
3 |
13 |
Fluder |
Hanna |
SP Wleń |
1,15,46 |
2 |
300m chłopców |
|||||
MIEJSCE |
NAZWISKO |
IMIĘ |
SZKOŁA |
WYNIK |
PUNKTY |
1 |
Makowski |
Szymon |
SP Mirsk |
52,10 |
9 |
2 |
Skoropat |
Sergey |
SP Mirsk |
53,60 |
7 |
3 |
Burdukiewicz |
Hubert |
SP 2 Lwówek Śl. |
54,10 |
6 |
4 |
Gajczyk |
Michał |
SP 1 Gryfów Śl. |
54,50 |
5 |
5 |
Tyczkowski |
Oliwer |
SP 2 Lwówek Śl. |
55,9 |
5 |
6 |
Dołęga |
Filip |
SP Rębiszów |
56,05 |
4 |
7 |
Półtorak |
Kordian |
SP Lubomierz |
56,22 |
4 |
8 |
Ciesierski |
Gracjan |
SP Mirsk |
1,03,77 |
4 |
9 |
Jędras |
Kacper |
SP Niwnice |
1,03,90 |
3 |
10 |
Kołodziej |
Krystian |
SP Mirsk |
1,06,77 |
3 |
11 |
Pulikowski |
Oskar |
SP Masters Academy L-K Śl. |
1,10,63 |
3 |
12 |
Pochajda |
Filip |
SP Masters Academy L-K Śl. |
1,17,27 |
3 |
600m dziewcząt |
|||||
MIEJSCE |
NAZWISKO |
IMIĘ |
SZKOŁA |
WYNIK |
PUNKTY |
1 |
Ferensowicz |
Maja |
SP 1 Gryfów Śl. |
2,00,44 |
9 |
2 |
Pyka |
Karolina |
SP Lubomierz |
2,10,31 |
7 |
3 |
Zubacz |
Magdalena |
SP Masters Academy L-K Śl. |
2,11,67 |
6 |
4 |
Widuch |
Lena |
SP 2 Lwówek Śl. |
2,28,79 |
5 |
5 |
Fil |
Jagoda |
SP Mirsk |
2,43,51 |
5 |
1000m chłopcy |
|||||
MIEJSCE |
NAZWISKO |
IMIĘ |
SZKOŁA |
WYNIK |
PUNKTY |
1 |
Polarczyk |
Bartosz |
SP 2 Lwówek Śl. |
3,16,85 |
9 |
2 |
Szwałko |
Jakub |
SP Mirsk |
3,43,51 |
7 |
3 |
Magierowski |
Marek |
SP Lubomierz |
3,47,41 |
6 |
4 |
Gebryto |
Roman |
SP Mirsk |
3,47,82 |
5 |
5 |
Sudoł |
Wiktor |
SP 2 Lwówek Śl. |
3,49,54 |
5 |
6 |
Miećko |
Gabriel |
SP Mirsk |
3,51,94 |
4 |
7 |
Gajtkowski |
Bartosz |
SP Rębiszów |
4,05,42 |
4 |
8 |
Habura |
Jakub |
SP Krobica |
4,35,79 |
4 |
9 |
Krupa |
Aleksander |
SP Masters Academy L-K Śl. |
4,45,37 |
3 |
Pchnięcie kulą 3kg dziewcząt |
|||||
MIEJSCE |
NAZWISKO |
IMIĘ |
SZKOŁA |
WYNIK |
PUNKTY |
1 |
Koperna |
Dominika |
SP 3 Lwówek Śl. |
9,35 |
9 |
2 |
Kowalska |
Maja |
SP 2 Lwówek Śl. |
7,58 |
7 |
3 |
Sowa |
Antonina |
SP Masters Academy L-K Śl. |
4,68 |
6 |
Pchnięcie kulą 4kg chłopców |
|||||
MIEJSCE |
NAZWISKO |
IMIĘ |
SZKOŁA |
WYNIK |
PUNKTY |
1 |
Mazaraki |
Kajetan |
SP Płóczki Górne |
8,23 |
9 |
2 |
Bagiński |
Filip |
SP Giebułtów |
7,34 |
7 |
3 |
Cymon |
Alan |
SP 2 Lwówek Śl. |
6,58 |
6 |
4 |
Pietruszka |
Bartosz |
SP 2 Lwówek Śl. |
5,83 |
5 |
5 |
Kamiński |
Marcel |
SP Masters Academy L-K Śl. |
5,22 |
5 |
Skok w dal dziewcząt |
|||||
MIEJSCE |
NAZWISKO |
IMIĘ |
SZKOŁA |
WYNIK |
PUNKTY |
1 |
Kopeć |
Eliza |
SP 2 Lwówek Śl. |
3,90 |
9 |
2 |
Taraska |
Kornelia |
SP Wleń |
3,88 |
7 |
3 |
Gogola |
Wiktoria |
SP 2 Lwówek Śl. |
3,86 |
6 |
4 |
Byczkowska |
Nina |
SP Masters Academy L-K Śl. |
3,76 |
5 |
5 |
Szychowska |
Nikola |
SP Mirsk |
3,69 |
5 |
6 |
Kijanka |
Weronika |
SP 2 Lwówek Śl. |
3,56 |
4 |
7 |
Jefimik |
Zuzanna |
SP 1 Gryfów Śl. |
3,53 |
4 |
8 |
Wnukowicz |
Zuzanna |
SP 1 Gryfów Śl. |
3,50 |
4 |
9 |
Wróblewska |
Wiktoria |
SP 2 Lwówek Śl. |
3,35 |
3 |
10 |
Żebrak |
Agata |
SP 2 Lwówek Śl. |
3,34 |
3 |
11 |
Głowa |
Martyna |
SP Płóczki Górne |
3,24 |
3 |
12 |
Drużga |
Katarzyna |
SP 2 Lwówek Śl. |
3,20 |
3 |
13 |
Kęska |
Malwina |
SP Niwnice |
3,06 |
2 |
14 |
Sobkowiak |
Justyna |
SP Płóczki Górne |
2,98 |
2 |
15 |
Przybyła |
Emilia |
SP Płóczki Górne |
2,90 |
2 |
16 |
Krenz |
Wiktoria |
SP Niwnice |
2,90 |
2 |
17 |
Sikacka |
Patrycja |
SP Płóczki Górne |
2,63 |
1 |
18 |
Galek |
Honorata |
SP Niwnice |
2,03 |
1 |
Skok w dal chłopców |
|||||
MIEJSCE |
NAZWISKO |
IMIĘ |
SZKOŁA |
WYNIK |
PUNKTY |
1 |
Herba |
Norbert |
SP 2 Lwówek Śl. |
4,82 |
9 |
2 |
Bagiński |
Tomasz |
SP 2 Lwówek Śl. |
4,15 |
7 |
3 |
Zając |
Mateusz |
SP Wleń |
4,15 |
6 |
4 |
Wutowicz |
Kacper |
SP 2 Lwówek Śl. |
4,13 |
5 |
5 |
Karp |
Dominik |
SP 2 Lwówek Śl. |
4,12 |
5 |
6 |
Draj |
Konrad |
SP 2 Lwówek Śl. |
3,95 |
4 |
7 |
Samoraj |
Jakub |
SP 2 Lwówek Śl. |
3,80 |
4 |
8 |
Nalepa |
Przemysław |
SP Płóczki Górne |
3,78 |
4 |
9 |
Konarski |
Grzegorz |
SP 2 Lwówek Śl. |
3,78 |
3 |
10 |
Gąsikowski |
Dorian |
SP 2 Lwówek Śl. |
3,72 |
3 |
11 |
Zabawa |
Michał |
SP 2 Lwówek Śl. |
3,72 |
3 |
12 |
Cieślak |
Michał |
SP 2 Lwówek Śl. |
3,60 |
3 |
13 |
Markowski |
Filip |
SP Płóczki Górne |
3,50 |
2 |
Piłeczka palantowa dziewcząt |
|||||
MIEJSCE |
NAZWISKO |
IMIĘ |
SZKOŁA |
WYNIK |
PUNKTY |
1 |
Morman |
Dorota |
SP Wleń |
30,40 |
9 |
2 |
Rapir |
Oliwia |
SP 2 Lwówek Śl. |
29,80 |
7 |
3 |
<p align="cente
|