SP 2 LWÓWEK ŚLĄSKI W LEKKOATLETYCZNYCH FINAŁACH DOLNOŚLĄSKICH IGRZYSK DZIECI

Dnia 6 czerwca 2019 roku na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska w Lekkoatletycznych Igrzyskach Dzieci Dziewcząt i Chłopców.

Zawody zostały zorganizowane w ramach współzawodnictwa sportowego Szkolnego Związku Sportowego „Dolny Śląski” we Wrocławiu. W zawodach prawo startu mieli uczniowie, którzy uzyskali najlepsze wyniki poszczególnych konkurencji w swoich Powiatach z całego Dolnego Śląska. Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Lwówku Śląskim wraz z opiekunem p. Mirosławem Kobiałka dołożyli wszelkich starań aby uzyskać wysokie wyniki zajmując ostatecznie drużynowo IV miejsce na Dolnym Śląsku w kategorii chłopców. Gratulacje.

Indywidualne wyniki

Imię i nazwisko               Konkurencja      wynik                   miejsce                               ilość startujących

Eliza Kopeć                       skok w dal           4,03                   XI miejsce                            (30 osób startujących)

Lena Zimmer                     skok wzwyż        130                     VI miejsce                            (15 osób startujących)