WIELKI SUKCES SPORTOWY NASZEJ SZKOŁY - PIĄTE MIEJSCE NA DOLNYM ŚLĄSKU !!!

W czwartek 10 października 2019 roku w Olszynie odbyła się Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2019/2020 oraz Uroczyste wręczenie nagród dla szkół za  współzawodnictwo sportowe szkół i powiatów województwa dolnośląskiego w imprezach organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy „Dolny Śląsk” w roku szkolnym 2018/2019.

Miło nam poinformować, że na 542 rywalizujące placówki edukacyjne Szkoła Podstawowa nr 2 w Lwówku Śląskim zajęła V miejsce (1210 pkt) na Dolnym Śląsku w kategorii Igrzysk Dzieci (Szkoła Podstawowa klasy IV-VI). Nagrodę z rąk słynnego sportowca p. Władysława Kozakiewicza odbierał zastępca Dyrektora p. Krzysztof Marecki wraz z przedstawicielem uczniów naszej szkoły.  We współzawodnictwie powiatów zajęliśmy wysokie XII miejsce (30 rywalizujących powiatów), natomiast pod względem współczynnika usportowienia powiatu zajęliśmy III miejsce (30 rywalizujących powiatów). Serdecznie gratulujemy wysokich wyników sportowych.

G. Połaczewski