WICEMISTRZOSTWO GMINY W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW ID

Dnia 3 lutego 2020 roku w Sali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Lwówku Śląskim odbyły się Mistrzostwa Gminy i Miasta Lwówek Śląski SZS w Tenisie Stołowym Chłopców w ramach Igrzysk Dzieci (rocznik 2007 i młodsi).

Organizatorem zawodów był MGSZS w Lwówku Śląskim oraz SP 3 Lwówek Śląski. Zawody finansowane ze środków dotacji  Gminy i Miasta Lwówek Śląski. Stawką rozgrywek był awans do Mistrzostw Powiatu Lwóweckiego. Nasi uczniowie w składzie Dominik Lech, Dominik Kufel oraz Mateusz Suski ostatecznie zajęli drugie miejsce. Opiekunem drużyny był p. Mirosław Kobiałka. Kierownikiem zawodów oraz sędzią głównym zawodów był   p. Artur Lipski. Gratulacje do wszystkich drużyn.

Opracował

G. Połaczewski