Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Osiągnięcia z plastyki

Corocznie uczniowie z naszej szkoły aktywnie uczestniczą w różnorodnych konkursach przedmiotowych organizowanych na poszczególnych szczeblach.

Ostatnie osiągnięcia z plastyki to II m. Hanny Kowalskiej- uczennicy z kl. Va w Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno- Literackim „ List do Franciszka”. Konkurs zorganizował Instytut Dialogu Międzykulturowego w Krakowie. Kolejnym sukcesem jest zdobycie II m. przez Natalię Matejewicz- uczennicę z kl. VIa, oraz III m. przez Hannę Sysak z kl. Vc w Powiatowym Konkursie Plastycznym „ Zawód z Przyszłością Powiatu Lwóweckiego”, zorganizowanym przez Powiatowe Centrum Edukacji w Lwówku Śląskim”.

  Dużym powodzeniem cieszą się również szkolne konkursy fotograficzne: jesienny- „ Słońcem malowane”, oraz zimowy-„ Białe, szare, czarne”. Fotografia jest obecnie bardzo popularną dziedziną/ również wśród dzieci/, niezbędną do dokumentowania aktualnych zdarzeń. W tych konkursach chodzi głównie o zarejestrowanie wrażeń artystycznych w plenerze, posługując się takimi środkami plastycznymi, jak: kompozycja, perspektywa, barwa, światłocień.

 Rok szkolny 2014/2015 dobiegł końca, podsumowując mijający czas pragniemy przedstawić piękne, niepowtarzalne pejzaże uwiecznione w fotografiach.

SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY

 „SŁOŃCEM MALOWANE”

I MIEJSCE-  HANNA SYSAK KL.VC

I MIEJSCE- GABRIELA KOWALSKA KL.VB

I MIEJSCE- HANNA KOWALSKA KL.VB

II MIEJSCE-AGATA WRZESIŃSKA KL.VIA

II MIEJSCE- ANTONI WRÓBLEWSKI KL. VD

IIIMIEJSCE- AGNIESZKA ORLIGÓRA KL.VIC

III MIEJSCE- KLAUDIA ZABAWA KL.VIB

WYRÓŻNIENIA:

WIKTORIA SZCZERBANIEWICZ KL. IVB

JULIA SZCZERBANIEWICZ KL. IVB

BARTEK DRAJ KL. IVB

HANNA JAKUBOWSKA KL. VC

ERYK KOPEĆ KL. VD

         JULITA SIWAK KL.VIA

ELIZA SOŁOWSKA KL. VIA

MARTYNA WÓJCIK KL. VIC

MACIEJ JAKUBOWSKI KL. VID

 

SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY

                BIAŁE, SZARE CZARNE”

I MIEJSCE- HANNA SYSAK KL.VC

         I MIEJSCE- WIKTORIA KŁOSOWSKA KL.VIC

II MIEJSCE- ANTONI WRÓBLEWSKI KL. VD

III MIEJSCE- JAKUB URBAŃSKI- KL. IVD

        WYRÓŻNIENIA

      MATEUSZ KUCZA KL. IVD

      HANNA KOWALSKA KL. VA

      GABRIELA KOWALSKA KL. VA

      IGA SIKORA KL. VC

      PATRYCJA KAZIMIERCZUK KL. VIC

 

Galeria



Przejdź do góry