Nasi uczniowie - medalistami etapu strefowego Jesiennych Biegów Przełajowych LZS !!!

Finał strefowy Jesiennych Biegów Przełajowych LZS odbył się w tym roku w Jeżowie Sudeckim, na stadionie piłkarskim.

Zawody rozegrano 16 września 2016 roku. Pogoda pięknie dopisała i nasza reprezentacja w tych warunkach zaprezentowała się doskonal.

Naszą szkołę reprezentowało 5 uczniów.

Kliknij i zobacz więcej zdjęć, które wykonała p. M. Pawłowicz.

Jako pierwszy ruszył na start uczeń klasy II Konrad Draj. Po bardzo zaciętym biegu na 200 m wywalczył IV miejsce, nieznacznie ustępując medalistom.

Następnie na starcie stanęły uczennice klas IV. Doskonały bieg, walka do końcowych metrów i …dwa medale dla naszej szkoły!!!. Srebrny medal w tym biegu na 400 m zdobyła Weronika Gogola, brązowy medal – wywalczyła Lena Zimmer, zaś na bardzo dobrym piątym miejscu ukończyła bieg druga z naszych bliźniaczek -  Wiktoria Gogola.

Następny – ostatni dla nas bieg i na starcie ustawia się Dominik Karp, uczeń klasy IV, który do przebiegnięcia ma również pętlę o długości 400 m. Dominik rozegrał ten bieg jak zawodowy biegacz. Dobrze wystartował, kontrolował sytuację biegnąc z przodu stawki, a doskonałym finiszem  przypieczętował zwycięstwo i do mety dobiegł ze zdecydowaną przewagą uzyskując tym samym I miejsce i złoty medal !

To był fantastyczny występ naszych młodych sportowców i wszystkim należą się zasłużone brawa J. Opiekunem grupy była p. Magdalena Pawłowicz.