Międzynarodowy Zjazd Mikołajów

17 grudnia 2016r. reprezentacja uczniów i nauczycieli naszej szkoły wzięła udział w  Międzynarodowym Zjeździe Mikołajów, który organizował Lwówecki Ośrodek Kultury.

Zebraliśmy się w szkole około godziny 14.30, aby przyodziać się w czerwone kubraczki i czapeczki, a następnie dołączyć do orszaku Świetnego Mikołaja.

Około godziny 15.00 na lwóweckim rynku spotkało się blisko 420 Mikołajów, którzy reprezentowali szkoły, przedszkola, instytucje, stowarzyszenia oraz miasto partnerskie Wilthen.

Wspólnie wyczekiwaliśmy sygnału, który rozpocznie przemarsz Mikołajów ulicami naszego miasta. Na zakończenie odśpiewaliśmy kolędy oraz spróbowaliśmy świątecznych specjałów.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku znowu się zobaczymy, ale już w znacznie większym gronie.

Małe i duże Mikołaje z SP2 pozdrawiają i życzą wszystkim spokojnych oraz zdrowych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych.