Wigilie klasowe klas IV -VI

Święta to wyczekany czas. Najlepszym momentem do tego jest rozmowa z uczniami przy wigilijnym stole.

Już od poniedziałku 19.12.2016r. wychowawcy wraz ze swoimi klasami organizowali wigilie. Był barszczyk z uszkami, słodkości, opłatek z życzeniami pomyślności i radości w Nowym 2017 Roku.  Odśpiewaliśmy kolędy, opowiadaliśmy o tradycjach świątecznych w Polsce i na świecie. Każdy z nas zastanawiał się, czy w tym roku pod choinka znajdzie rózgę, czy wymarzony prezent. Rozmawialiśmy też o sposobach niesienia pomocy samotnym ludziom i zwierzętom, o których szczególnie powinniśmy pamiętać w ten świąteczny czas.

Za wigilijne  potrawy  serdecznie dziękujemy  Rodzicom naszych uczniów, wprowadziły nas w świąteczny nastrój.

PS: Więcej zdjęć z klasowych wigilii po przerwie świątecznej.

Iwona Modelska