Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

ZABAWY KARNAWAŁOWE

 Czas karnawału w pełnym rozkwicie i wszyscy mamy okazję do tańców, zabawy i śpiewu. W dniach 1-3 lutego 2017r. uczniowie klas 0 -VI bawili się na szkolnych zabawach karnawałowych. 

        Niektóre maluchy trudno było rozpoznać – barwne, bogato zdobione stroje, maski, niesamowite fryzury i makijaże w przepięknie udekorowanej sali sprawiły, że mogliśmy się przenieść w świat baśni, bajek i filmu. Starszych uczniów można było  łatwiej rozpoznać, gdyż nie przebrali się,choć równie pięknie wyglądali.

         Uczniowie doskonale się bawili przy dźwiękach współczesnej muzyki, za którą w tych dniach byli odpowiedzialni uczniowie kl. VI d : Julia Wawer i Alan Sowa oraz pani Beata Dereń w klasach 0-III. Wspaniale  dobrali muzykę do upodobań każdej grupy wiekowej.

         Jak co roku, w trakcie zabawy karnawałowej każde dziecko  miało zapewniony poczęstunek – tradycyjnie pączek i herbatkę ufundowane przez Radę Rodziców.

    

     

 

Przez cały czas zabawy rodzice z klasy IV d prowadzili zbiórkę pieniędzy na leczenie Pani Ani Olech, sprzedawano piękne i pyszne babeczki, rurki z kremem, muffinki.

 

Karnawał niedługo się kończy, a my już nie możemy się doczekać kolejnej zabawy.

 

                                                                           Tekst: Iwona Modelska

 

GaleriaPrzejdź do góry