Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „Bohater mojej ulubionej baśni” rozstrzygnięty

Dnia 9 lutego 2017 r. szkolna komisja konkursowa w składzie: Irena Tomala, Bogusława Piechurska i Beata Hołyszewska wyłoniła zwycięzców szkolnego konkursu plastycznego „BOHATER MOJEJ ULUBIONEJ BAŚNI”. W konkursie wzięło udział 65 uczniów z klas II- VI.

Klasy drugie:

I miejsce Roksana Wrzesińska IIE

               Wojciech Borowski IID

               Emilia Nerko IIA

               Sandra Krzyszczak IIB

 

II miejsce Milena Witkowska IIB

                 Maja Witkowska IIB

                 Iga Burdyna IIA

                 Gabriela Kurkowiak IIC

 

III miejsce Roksana Płaczaszek IID

                  Eliza Suszek IID

                  Martyna Michalska IID

                  Martyna Zabawa IIC

 

wyróżnienie Julia Pałasiuk IID

                     Gabriel Sawicz IID

                     Zuzanna Sikacka IIC

Klasy trzecie:

I miejsce Maria Skrzydłowska IIIA

               Amelia Skrucha IIIF

               Anastazja Wojaczyńska IIIC

               Jakub Przybyło IIIE

 

II miejsce Klaudia Łądkiewicz IIIF

                 Kacper Modelski IIIB

                 Zuzanna Podziemska IIIB

 

III miejsce Katarzyna Orczyk IIIB

                  Oliwer Podobiński IIIB

                  Natalia Kuklińska IIIA

 

wyróżnienie Wiktoria Kogut IIIC

                    Paula Żółtańska IIIB

                    Paulina Chabiniak IIIB

                    Matylda Sołtys IIIB

                    Agata Pawlik IIIF

                    Julia Niedzielska IIIB

 

Klasy czwarte i piąte:

I miejsce Wiktor Babicz VB

               Wiktor Bober IVC

 

II miejsce Katarzyna Zmarzła VC

                 Jakub Lechman IVD

 

III miejsce Julia Gorczyca VB

                  Oliwia Jurkowska VC

                  Emilia Didyk IVA

Klasy szóste:

I miejsce Klaudia Delinowska VIA

               Agnieszka Gliwa VID

 

II miejsce Anna Sawicka VID

                Wiktoria Szczerbaniewicz VIB

 

III miejsce Julia Szczerbaniewicz VIB

                  Sara Kopeć VIB

                  Weronika Patulska VIB

 

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Wystawa prac znajduje się na tablicach obok klasy 22 (łącznik). Natomiast fotografie wszystkich prac uczniów można obejrzeć na stronie internetowej naszej szkoły.

 

Opracowała Beata Hołyszewska   

Galeria



Przejdź do góry