Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Szkolny Konkurs „Najpiękniejsza palma wielkanocna” rozstrzygnięty

Dnia 16 marca 2017 r. komisja w składzie: Beata Hołyszewska, Anna Urbańska i Bogusława Piechurska wyłoniła zwycięzców Szkolnego Konkursu „Najpiękniejsza palma wielkanocna”. W konkursie wzięło udział 45 uczniów z klas I-VI.

Klasa pierwsza:

I miejsce Dominika Szawłowska IA

II m. Seweryn Skulski IA

Klasy drugie:

I m. Filip Siedlecki IIA

       Amelia Sabada IIC

       Marcel Zając IIA

II m. Wojciech Maciejewski IIA

         Antonina Zimmer IIA

        Oliwier Szpila IIC

        Fabian Rotkiewicz IIC

III m. Szymon Kołodyński IIC

          Zuzanna Sikacka IIC

          Sebastian Lenkiewicz IIE

         Gabriela Kurkowiak IIC

         Natalia Sinkowska IIC

wyróżnienie: Izabela Horanin IIA

                      Anna Grodzka IIC

Klasy trzecie:

I m. Wiktoria Zamasz IIIF

       Kacper Szatan IIID

II m. Jakub Przybyło IIIE

III m. Agata Pawlik IIIF

 

Klasy czwarte:

I m. Eliza Wąsik IVB

       Igor Suszek IVB

       Bartosz Pietruszka IVE

       Oliwia Staszkowian IVE

II m. Tymoteusz Mazurek IVE

         Alan Cymon IVE

         Lena Zimmer IVD

         Bartosz Szawłowski IVB

         Martyna Michnowicz IVD

III m. Jakub Lechmann IVD

          Jakub Samoraj IVE

          Julia Nowakowska IVA

 

Klasy piąte:

I m. Elżbieta Stempin VB

       Wiktor Babicz VB

II m. Aleksandra Wróblewska VA

        Wiktoria Dżygóra VB

III m. Aleksandra Charecka VB

          Emilia Jaskuła VC

         Julia Nowak VA

 

Klasy szóste:

I m. Maja Gudowicz VIB

       Julita Samoraj VIC

II m. Julia Szczerbaniewicz VIB

         Wiktoria Szczerbaniewicz VIB

III m. Anna Sawicka VID

          Piotr Podobiński VIC

 

Na Konkurs Powiatowy do Gimnazjum w Lwówku Śląskim komisja wybrała prace uczniów:  Wojciecha Maciejewskiego IIA, Wiktorii Zamasz IIIF, Kacpra Szatana IIID, Elizy Wąsik IVB, Igora Suszek IVB oraz Julity Samoraj VIC.

 

Na Konkurs Rodzinny do Świeradowa Zdroju zostaną również przekazane palmy uczniów: Dominiki Szawłowskiej IA, Filipa Siedleckiego IIA, Amelii Sabada IIC, Marcela Zająca IIA, Antoniny Zimmer IIA, Oliwiera Szpili IIC, Fabiana Rotkiewicza IIC, Zuzanny Sikackiej IIC, Jakuba Przybyło IIIE, Bartosza Pietruszki IVE, Oliwii Staszkowian IVE, Tymoteusza Mazurek IVE, Alana Cymon IVE, Leny Zimmer IVD, Bartosza Szawłowskiego IVB, Martyny Michnowicz IVD, Jakuba Lechmanna IVD, Jakuba Samoraj IVE, Julii Nowakowskiej IVA, Elżbiety Stempin VB, Wiktora Babicza VB, Aleksandry Wróblewskiej VA, Wiktorii Dżygóra VB, Aleksandry Chareckiej VB, Julii Nowak VA oraz Mai Gudowicz VIB.

 

Wszystkim uczniom gratulujemy pięknych, pomysłowych palm.

Beata Hołyszewska

Galeria



Przejdź do góry