KONKURS „UCZĘ SIĘ BEZPIECZNIE ŻYĆ” W JELENIEJ GÓRZE

Naszą szkołę reprezentowała drużyna małych ratowników w składzie:

Mateusz Gruszka, Wiktor Maciejewski i Jakub Przybyło.

Cała impreza przebiegała w miłej atmosferze. Na stacjach konkursowych należało wykazać się umiejętnościami udzielania pierwszej pomocy poszkodowanym w różnych wypadkach i podjęciem właściwych działań przedmedycznych, a także odpowiedzieć na dziesiątki pytań z zakresu bezpieczeństwa.

Jeszcze raz gratulujemy uczestnikom konkursu tak obszernej wiedzy i niezmiernie przydatnych umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach codziennego życia.

Dziękujemy panu Krzysztofowi Gruszka, który bezpiecznie zawiózł nas na konkurs i przywiózł z powrotem do domu.

Marzena Markulak