II Święto Szkoły - 3 czerwca 2017

Święto Szkoły przeszło już do historii - 3 czerwca od 11.00 do 15.00 na boisku przy naszej szkole trwała bardzo rodzinna impreza jednocząca społeczność szkolną.

Oprócz występów uczniów, gier, zabaw, warsztatów plastycznych, konkursów i zawodów można było dobrze zjeść i spotkać się ze znajomymi.

Kiełbaski, bigos z młodej kapusty, frytki, domowe ciasta oraz lody - to wszystko można było kupić podczas imprezy.

Dodatkową atrakcją było stoisko artystyczne sklepu z artykułami papierniczymi GraMa.

Podczas festynu w sali gimnastycznej odbywało się II LWÓWECKIE DYKTANDO (relacja z tego wydarzenia w osobnym poście).

Fotorelacja infolwowek24.pl: https://photos.google.com/share/AF1QipOi9QgoS93qL1ieqYZWEGg1e4GyLFm4BvcOek0HOWECUAykIsIhxd81dX4hRQcikg?key=ZFZkYXN4ZDdJSmVkVlgwM2VNVFRHVkVnY1dDcXRn