Jesteś tutaj: Start

Strona główna

Witamy na stronie Szkoły Podstawowej Nr 2 w Lwówku Śląskim i życzymy udanych wakacji.

preview24 pieceLUBISZ PUZZLE?

STYPENDIA SZKOLNE 2014r.
Wnioski o przyznanie stypendium szkolnego będą wydawane i przyjmowane od 1 września 2014r. do 15 września 2014r. w Miejsko–Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Lwówku Śląskim, Aleja Wojska Polskiego 27.
Druki do pobrania na stronie Ośrodka: www.mgops.lwowekslaski.pl
Więcej informacji na temat stypendium szkolnego znajduje się na stronie Ośrodka w dziale Stypendia socjalne.

Szanowni Rodzice przyszłorocznych
uczniów klas pierwszych

Z chwilą wejścia w życie ustawy tzw. podręcznikowej (czekamy na opublikowanie rozporządzenia ministra) szkoła zapewni Państwa dzieciom darmowy podręcznik - elementarz do klasy pierwszej.

Każdy uczeń dodatkowo zostanie wyposażony w materiały edukacyjne i ćwiczeniowe wybrane po dogłębnej analizie propozycji wydawnictw przez zespół nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej. Pakiety edukacyjne będą do wypożyczenia w pierwszych dniach września w szkolnej bibliotece.

Prosimy o cierpliwość. Wszelkie informacje dostępne będą na SZKOLNEJ STRONIE INTERNETOWEJ w najbliższym czasie.

Z poważaniem dyrekcja szkoły.

Wykaz podręczników na nowy rok szkolny 2014/2015

Statuetkę „WZOROWY ABSOLWENT SZKOŁY” w roku szkolnym 2013/2014 otrzymali:

Kamila Tomaszczyk

Małgorzata Sykała

Natalia Ziemniak

Wojciech Dzieżyc

Stypendium Burmistrza w roku szkolnym 2013/2014 otrzymali:

Aleksandra Pawłowicz

Małgorzata Sykała

Wojciech Dzieżyc

Marika Delinowska

Stypendium Rady Rodziców w roku szkolnym 2013/2014 otrzymali: