Mistrzostwa Szkoły w piłce koszykowej chłopców

Trwają Mistrzostwa Szkoły w piłce koszykowej chłopców.

W pierwszym meczu  klasa VI d  pokonała po zaciętej walce klasę  VI c  10:8 .

Składy drużyn i uzyskane punkty:

VI d : Gracjan Garbiec  4 pkt, Bartosz Łastowski, Marcel Recki  2 pkt, Igor Fabin, Jakub Urbański - 4 pkt, Grzegorz Skrucha,  Mateusz Kucza.

VI c : Wiktor Rybak 8 pkt, Błażej Grodzki, Oliwer Gul, Filip Romanek, Fabian Mocyk, Dominik Rydel, Vincenzo Bernardo.

W drugim spotkaniu klasa VI b pokonała klasę VI a 13:12

Składy drużyn i uzyskane punkty:

VI b :  Bartosz Draj  6 pkt, Michał Złotek  1 pkt, Mateusz Orzechowski 4 pkt, Kamil Rogowski 1 pkt, Jakub Taniukiewicz 1 pkt, Aleks Baryło, Kacper Barsul.

VI a : Paweł Chabiniak 6 pkt , Igor Ruszkiewicz  2 pkt, Kacper Góral   3 pkt, Igor Rodziński , Maciej Dziuba 1 pkt, Tomasz Sidor, Krystian Baca

W kolejnym meczu klasa VI d pokonała klasę VI b 30:8

VI d: Gracjan Garbiec  6 pkt, Bartosz Łastowski  6 pkt, Marcel Recki  14 pkt, Igor Fabin 4 pkt, Mateusz Kucza, Damian Pawlikowski, Kacper Podolczak, Grzegorz Skrucha.

VI B : Michał Złotek  4 pkt, Jakub Taniukewicz 2 pkt, Adam Zabawa 2 pkt, Mateusz Orzechowski, Kamil Rogowski, Wojciech Kłosowski, Bartosz Draj.

W czwartym meczu klasa VI c pokonała klasę VI a 26: 3

Klasa VI c:  Wiktor Rybak 6 pkt, Filip Romanek 6 pkt, Błażej Grodzki 12 pkt, Dominik Rydel 2 pkt, Fabian Mocyk, Fryderyk Gajowy, Oliwer Gul, Vincenzo Bernardo.

Klasa VI a:  Kacper Góral 1 pkt, Igor Rodziński, Błażej Giera 2 pkt, Krystian Baca, Artur Zubacz, Artur Banik, Igor Ruszkiewicz.

Magdalena Pawłowicz

Więcej zdjęć