Jesteś tutaj: Start / Strefa video

Strefa video

Rodzicu! Maluj świat swojego dziecka używając tylko barw tęczy....czerni tam nie ma... Mamy zaszczyt zaprosić do obejrzenia spotu informacyjnego przygotowanego przez uczniów: Lenę Zimmer, Karolinę Miszkurkę, Ingę Rybę i Marcela Skorzeńca pt. "Źle pomalowany świat". Opiekunami uczniów w tym przedsięwzięciu były pani pedagog Karolina Kalus-Mazurek oraz pani Małgorzata Kulanica, wraz z nieocenioną pomocą pana Tomasza Kulanicy. Pamiętaj, przemoc w rodzinie jest przestępstwem! Dwójkowy Kiermasz Świąteczny 09.12.2017 r. Europejski Dzień Języków Obcych Scenka "u lekarza" profesjonalnie odegrana przez Maję, Paulinę i Ingę. W Dzień Dziecka (01.06.2017r.) uczniowie stali się prawdziwymi aktorami i brali udział w kręceniu filmu pt. „Nakręćmy się na czytanie!”.