Strefa video

• NASTRÓJ SIĘ NA ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA

SZKOLNE  JASEŁKA

• Filmy

Konstytucja 3 Maja widziana oczami ucznia klasy I a Miłosza Trzeciaka. Tak kreatywnie cała rodzina w dobie koronowirusa spędza czas. Mamy przyjemność przedstawić Państwu film "60 lat szkoły 1959 - 2019" Premiera filmu odbyła się w dniu jubileuszu szkoły 19.10.2019 r. Film powstał dzięki fantastycznym nauczycielkom: Karolinie Kalus i Małgorzacie Kulanica. Wszyscy aktorzy i osoby pomagające w realizacji są wymienione w napisach końcowych.

❗❗❗ W Y G R A L I ŚMY ❗❗❗ Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu poinformowała dzisiaj, że nasz spot informacyjny o przemocy domowej został uznany za NAJLEPSZY na całym Dolnym Śląsku Mamy zaszczyt zaprosić do obejrzenia spotu informacyjnego przygotowanego przez uczniów pt. "Źle pomalowany świat". Opiekunami uczniów w tym przedsięwzięciu były pani pedagog Karolina Kalus-Mazurek oraz pani Małgorzata Kulanica, wraz z nieocenioną pomocą pana Tomasza Kulanicy. Pamiętaj, przemoc w rodzinie jest przestępstwem! Rodzicu! Maluj świat swojego dziecka używając tylko barw tęczy....czerni tam nie ma... Mamy zaszczyt zaprosić do obejrzenia spotu informacyjnego przygotowanego przez uczniów: Lenę Zimmer, Karolinę Miszkurkę, Ingę Rybę i Marcela Skorzeńca pt. "Źle pomalowany świat". Opiekunami uczniów w tym przedsięwzięciu były pani pedagog Karolina Kalus-Mazurek oraz pani Małgorzata Kulanica, wraz z nieocenioną pomocą pana Tomasza Kulanicy. Pamiętaj, przemoc w rodzinie jest przestępstwem! Dwójkowy Kiermasz Świąteczny 09.12.2017 r. Europejski Dzień Języków Obcych Scenka "u lekarza" profesjonalnie odegrana przez Maję, Paulinę i Ingę. W Dzień Dziecka (01.06.2017r.) uczniowie stali się prawdziwymi aktorami i brali udział w kręceniu filmu pt. „Nakręćmy się na czytanie!”.