Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

FINAŁ STREFY JELENIOGÓRSKIEJ – LEKKOATLETYCZNE IGRZYSKA DZIECI SZKOLNEJ

Dnia 25 maja br. na Stadionie Lekkoatletycznym w Zgorzelcu odbyły się Mistrzostwa Strefy Jeleniogórskiej w Lekkoatletycznych Igrzyskach Dzieci Szkolnej wśród dziewcząt i chłopców. Uczniowie naszej szkoły rywalizowali w takich konkurencjach jak: 60m, 300, 600m, 1000m, skok  w dal, skok wzwyż, pchnięcie kulą, rzut piłeczką palantową, sztafeta 4x100m, sztafeta szwedzka.       

Do finału dolnośląskiego awansowali uczniowie, którzy zajęli pierwsze sześć miejsc w poszczególnych konkurencjach. Finał Dolnośląski LA odbędzie się 12 czerwca we Wrocławiu.

Wyniki poszczególnych konkurencji:

Bieg 60m dziewcząt (31 startujących)

VI miejsce          Wójtowicz Paulina                          9,24

X miejsce            Gogola Wiktoria                             9,34

XI miejsce           Kopeć Eliza                                    9,35

Bieg 60m chłopców (27 startujących)

XIII miejsce        Suski Dominik                                  8,80

XXIII miejsce     Cieśla Marcin                                    9,87

Bieg 300m dziewcząt (26 startujących)

IV miejsce          Gogola Weronika                             47,80

Bieg 300m chłopców     (27 startujących)

XII miejsce         Kyzioł Igor                                        48,55

XV miejsce         Karp Dominik                                   49,68

Bieg 1000m chłopców (28 startujących)              

I miejsce             Polarczyk Bartosz                           3:09,44

XXIV miejsce     Kocot Hubert                                    3:47,31

Sztafeta 4x100m dziewcząt (10 startujących drużyn)

III miejsce           SP 2 Lwówek Śląski                        58,67

Sztafeta 4x100m chłopców (9 startujących drużyn)

III miejsce           SP 2 Lwówek Śląski                        56,96

Sztafeta szwedzka chłopców (13 startujących drużyn)

VII miejsce         SP 2 Lwówek Śląski                        2:48,22

Skok wzwyż dziewcząt (14 startujących)

I miejsce             Zimmer Lena                                    140

XIII miejsce        Staszkowian Oliwia                           110

XIV miejsce        Rosołek Weronika                            110

Skok wzwyż chłopców (14 startujących)

XI miejsce           Herba Norbert                                  130

Pchnięcie kulą 3kg dziewcząt (16 startujących)

III miejsce           Gelleta Katarzyna                             7,99

V miejsce            Skorzeńc Maria                                7,65

VI miejsce          Kowalska Maja                                  7,55

Pchnięcie kulą 4kg chłopców (16 startujących)

IX miejsce           Fedor Jakub                                      7,75

Rzut piłeczką palantową chłopców (22 startujących)

V miejsce            Borowski Kacper                             53,78

Punktacja drużynowa dziewcząt (30 szkół)

II miejsce            SP 2 Lwówek Śląski                        73 pkt.

Punktacja drużynowa chłopców (31 szkół)

IV miejsce          SP 2 Lwówek Śląski                        51 pkt.

 

G. Połaczewski


Przejdź do góry