Udział w ogólnopolskim projekcie fotograficznym: „Polska nasz dom”

Uczniowie świetlicy klas 1-3 uczestniczyli w ogólnopolskim projekcie fotograficznym: „Polska nasz dom” zorganizowanym przez Przedszkole Publiczne w Szczecinku.

Celem projektu było ukazanie piękna naszej Ojczyzny jej nieznanych zakątków, zachęcanie do zwiedzania i do zapoznania z historią miejscowości dotąd nam nie odkrytych i nie znanych.

„Polska- nasz dom”

Pokażmy jak piękny i wspaniały jest nasz kraj-pokażmy jak kochamy nasz kraj.

Polska jest warta zwiedzania, pokażmy, że jesteśmy patriotami wszyscy duzi i mali.

Wszystkim Uczniom i ich Rodzicom dziękuję, za zaangażowanie i nadesłanie zdjęć ukazujących piękno naszego miasta- Lwówek Śląski. Ze zdjęć wyłonione zostały te, które ukazują najpiękniejsze miejsca w naszej miejscowości. Z fotografii utworzony został kolaż konkursowy i przesłany do organizatora konkursu. Zachęcam Wszystkich do obejrzenia powstałego filmu. Kolaż konkursowy obrazujący nasze miasto jest w 7.47 minucie filmu.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję Wszystkim uczestnikom projektu za zaangażowanie i nadesłanie pięknych zdjęć.

Renata Miter