• Odwiedziny: 3131927

Uroczysty apel z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2023/2024

Pani dyrektor Beata Bednarska na  uroczystym apelu  oficjalnie rozpoczęła rok szkolny 2023/2024.

Oficjanym gościem z Urzędu Gminy i Mista Lwówek Śląski była pani Justyna Wrzesińska, były dyrektor naszej szkoły, a aktualnie inspektor oświaty.

Pani dyrektor Beata Bednarska przywitała uczniów, nauczycieli, rodziców i pracowników szkoły. Bardzo serdecznie powitała w społeczności szkolnej dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz pierwszoklasistów. Przedstawiła wychowawców oddziałów.

Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego pani dyrektor Beata Bednarska życzyła uczniom wielu sukcesów i radości ze zdobywania wiedzy. Niech ten rok szkolny będzie dla was nie tylko wspaniałą edukacyjną przygodą, ale także niezapomnianym czasem spędzonym w gronie rówieśników.