PREZENTACJE PLASTYCZNE - ALICJA BARTKÓW - BIŻUTERIA Z KORALIKÓW

„Jestem uczennicą z klasy 4 c, moją pasją jest wykonywanie bransoletek z koralików.

Zajmuję się tym od dwóch miesięcy, to pozwala mi się wyciszyć, kiedy potrzebuję. Moim zdaniem jest to bardzo fajne i nietrudne zajęcie, ale zajmuje dużo czasu więc trzeba być cierpliwym”.

Alicja Bartków

Zachęcam uczniów klas 4 – 7 do prezentacji swoich pasji. Mogą to być prace   w technice origami, prace malarskie, rysunkowe, rzeźbiarskie…

Może jedynie trzeba zajrzeć do szuflad, teczek rysunkowych i pokazać to co lubicie tworzyć w różnorodnych technikach i materiałach.

Zapraszam również do naszej „Szkolnej Galerii Dwójki” na ekspozycję prac plastycznych uczniów klas 4 – 7.

Małgorzata Zubel