PÓŁFINAŁ STREFY JELENIOGÓRSKIEJ SZS W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT IGRZYSK DZIECI

Dnia 11 marca 2024r. w  Hali Sportowej MOS przy ulicy Sudeckiej w Jelenie Górze odbył się Półfinał Strefy Jeleniogórskiej SZS w Koszykówce Dziewcząt kategorii Igrzysk Dzieci (rocznik 2011 i młodsi).

Organizatorem zawodów był MOS Jelenia Góra oraz Dolnośląski SZS we Wrocławiu. W zawodach prawo startu mieli mistrz Jeleniej Góry, mistrz Powiatu Karkonoskiego, mistrz Kamiennej Góry oraz mistrz Powiatu Lwóweckiego. Do zawodów zgłosiły się trzy drużyny tj. SP 11 Jelenia Góra , SP 2  w Lwówku Śląskim, SP 2 Kamienna Góra.  Do finałów Strefy Jeleniogórskiej zakwalifikowały się dwie najlepsze drużyny.

Ostatecznie  dziewczęta z naszej szkoły zajęły trzecie miejsce w półfinale. Skład drużyny: Hanna Gelleta, Zuzanna Szandrowska, Julia Szandrowska, Ewa Kozdrowska, Aleksandra Malczewska, Amanda Jakubowska, Wiktoria Brocławik, Polina Ulko, Wiktoria Niedzielska, Michelle Strombahs, Justyna Sznapka, Julia Maliczewska, opiekun Grzegorz Połaczewski.

KLASYFIKACJA  KOŃCOWA  PÓŁFINAŁU

1. SP 11 JELENIA GÓRA