Sukces Wiktorii Bełzy z klasy II C

W dniach 5 -12 grudnia 2015 r. uczniowie klasy II C wzięli udział w Ogólnopolskim konkursie  Stypendiada dla klas II.

W konkursie wzięło udział ponad 400 szkół.  Uczestnicy zmagali  się z testami z zakresu wiedzy ortograficznej, czytelniczej, matematycznej i plastycznej.  Rozstrzygnięcie nastąpiło w marcu 2016 r. Koleżanki i koledzy z klasy są dumni, ponieważ  Wiktoria Bełza zdobyła tytuł Orła Plastycznego oraz wyróżnienie za pracę pt. ,,Moje akwarium’’ .

Innym  zabrakło troszeczkę punktów, ale może uda się w następnym roku. Wszyscy spróbowali swoich sił.  Za udział w konkursie rodzice uczniów nie musieli płacić, ponieważ znalazł się  sponsor, który ufundował im konkurs. Za  co uczniowie klasy II C dziękują.