PLASTIKOWY ŚWIAT WYOBRAŹNI W NASZEJ SZKOLE

Zapraszam do „ Szkolnej Galerii Dwójki” na ekspozycję prac pierwszej edycji szkolnego konkursu ekologiczno- plastycznego dla uczniów klas IV-VI pod hasłem: „PLASTIKOWY ŚWIAT WYOBRAŹNI”

Celem konkursu było połączenie twórczej pracy z tematyką ochrony środowiska, gospodarowania odpadami oraz promowanie recyklingu jako możliwości pozyskiwania różnorodnych materiałów do tworzenia ciekawych form przestrzennych.

W tym konkursie nie ma przegranych, wszystkim uczestnikom gratuluję twórczych inwencji w wykorzystaniu plastikowych butelek, łyżeczek oraz innych z pozoru zbędnych tworzyw.

Komisja w kładzie: Iza Stopińska, Karina Trzaska- Pawłusiów, Małgorzata Zubel - postanowiła nagrodzić następujących autorów prac:

I miejsce - ELŻBIETA STEMPIN KL. IV B

II miejsce - AMELIA PIECHURSKA KL. V C

III miejsce – ANTONI WRÓBLEWSKI KL. VI D

WYRÓŻNIENIA

KLASA IV A– KAROLINA MISZKURKA

KLASA IV C– KACPER BOROWSKI

KLASA V A – KLAUDIA DELINOWSKA, PAWEŁ CHABINIAK, KAROLINA MAJDAN,  SZYMON TENETA

KLASA V B – WERONIKA PATULSKA, JULIA SZCZERBANIEWICZ

KLASA V C -  KRYSTIAN ZIENTARA

KLASA V D – AGNIESZKA GLIWA

KLASA VI A – HANNA SYSAK