Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Ferie na sportowo w hali Szkoły Podstawowej nr 2 - TURNIEJE PIŁKI SIATKOWEJ DLA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

Dnia 19.01.2015r. rozpoczęły się zimowe ferie na sportowo w hali  Szkoły Podstawowej nr 2 w Lwówku  Śląskim. W ramach tego dnia zostały zorganizowane TURNIEJE PIŁKI SIATKOWEJ DLA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH ORAZ GIMNAZJALNYCH GMINY LWÓWEK ŚLĄSKI. Jako pierwszy odbył się turniej dla dziewcząt i chłopców szkół podstawowych.

Przebieg turnieju:

Turniej piłki siatkowej dziewcząt szkół podstawowych

  1. Smerfetki
  2. Skaczące Skarpetki
  3. Różowe Teletubisie

 

Smerfetki - Skaczące skarpetki         0 : 2 (12:21, 15:21)

Skaczące skarpetk - Różowe Teletubisie       2 : 0 (21:9, 21:10)

Smerfetki - Różowe Tenetubisie      2 : 0 (21:10, 21:12)

 

Klasyfikacja końcowa:

 

I miejsce                     Skaczące Skarpetki

II miejsce                    Smerfetki

III miejsce                  Różowe Tenetubisie

 

 

Składy zespołów:

 

Skaczące Skarpetki:               Sysak Hanna, Czachara Kaja, Sikora Iga.

Smerfetki:                                 Sady Daria, Łoza Natalia, Mius Gabriela.

Różowe Teletubisie:              Kania Gabriela, Krupa Laura, Michalska Katarzyna.


 

 Turniej piłki siatkowej chłopców szkół podstawowych

  1. PGE Skra
  2. Polska
  3. Argentyna

 

PGE Skra                     -              Polska                  2 : 0 (25:9, 25:12)

Polska                          -              Argentyna          0 : 2 (16:25, 12:25)

PGE Skra                     -              Argentyna          0 : 2 (16:25, 12:25)

 

Klasyfikacja końcowa:

 

I miejsce                     Argentyna

II miejsce                    PGE Skra

III miejsce                  Polska

 


Składy zespołów:

 

Argentyna:                Czepiel Grzegorz, Suduł Dawid, Sabada Kuba, Wleklik Marcel.

PGE Skra:                    Suchecki Łukasz, Kocot Marcel, Winiarski Patryk.

Polska:                         Kawiński Dawid, Bagłaj Jakub, Pawlikowski Damian,

 Grabowicz Grzegorz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Turniej piłki siatkowej dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych

 

  1. Słupy
  2. Gimnazjaliści

 

Słupy                    -              Gimnazjaliści                     (25:18, 25:16, 25:17)

 

Klasyfikacja końcowa:

 

I miejsce                             Słupy

II miejsce                           Gimnazjaliści

 

Skład zwycięzców: Jezioro Weronika, Ostrowska Sandra, Piekarz Joanna,

                               Stachowiak Angelika, Wiśniewska Klaudia, Mrozik Karolina.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                             Opracował

                                                                                                Grzegorz Połaczewski

Galeria



Przejdź do góry